Şahin Tepesi Cemil’in Sevgilisi Ayça Göksu Girişken Kimdir?

Şahin Tepesi Cemil’in Sevgilisi Ayça Göksu Girişken Kimdir? Şahin Tepesi dizisi oyuncularını sizlerle paylaşıyoruz. Şahin Tepesi dizisi yönetmen koltuğunda Hilal Saral otururken senaryosunu başarılı senarist Melek Gençoğlu  kaleme alıyor. Şahin Tepesi dizisi başrollerini tecrübeli oyuncular paylaşıyor. Şahin Tepesi dizisi oyuncuları; Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç. Tecrübeli oyuncuların yanı sıra genç yıldızlar da bu dizi de kendilerini gösteriyorlar.

Şahin Tepesi dizisine yeni oyuncular da dahil olmaya başladı. Şahin Tepesi dizisinde Melek’in oğlu Cem karakterinin sevgilisi rolüyle yeni bir oyuncu katıldı. Cem’in sevgilisi Ayça rolüyle diziye katılan oyuncunun adı Göksu Girişken. Şahin Tepesi ilk bölümünden itibaren görülen oyuncunun bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik. Genç ve güzel oyuncu Şahin Tepesinde boy gösteriyor ve bu dizi ile kendini kanıtlama fırsatı yakalıyorlar.

Göksu Girişken Kimdir? Göksu Girişken’i daha önce ekranlarda gördük mü? Hangi dizi ve film projesinde yer aldı? Bilgileri sizlerle… Göksu Girişken 1993 yılında doğmuştur ve Sivas Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. Yakın Doğu Üniversitesi sahne sanatları ve tiyatro mezunudur. Özel üniversite de Göksu Girişken konservatuvar eğitimi almıştır. Tiyatroya her zaman ilgi duymuştur. Devlet Tiyatrolarında çalışmaktadır. Sivas Devlet Tiyatrosunda Kendime Kıyamam ve Sonya, Lysistrata’ Maikon, Leyla ile Mecnun, Nevza Bremen Mızıkacıları ve Çıtı Pıtı gibi oyunlar yer almıştır. Şahin Tepesi dizisinde Mustafa Mert Koç ile partner olacak. Göksu Girişken ilk kez tv ekranlarında bir dizide rol alacak. Kendinin tanınması ve yapımcılar tarafından görülmesi için çok büyük bir fırsat bu.

Şahin Tepesi Ayça karakteri nasıl? Şahin Tepesi Melek’in oğlu Cem’in sevgilisi. Ayça parasızlıktan dolayı Cem’e kızmaktadır. Annesinin kuryeliğini yapmayı bırakmasını ve ciddi bir iş bulmasını ister. Çünkü evlilik hayalleri kuramazlar parasızlıktan. Ayçanın ailesi de çok iyi insanlar değildir. Bu yüzden de Melek Cem’le Ayça’nın ilişkisini desteklemez. Ayça’da Cem’in annesinin kuzusu olmasından çok sıkılmıştır.

Şahin Tepesi dizisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Şahin Tepesi dizisi yeni oyuncusu Göksu Girişken bilgilerini paylaştık. Güzel oyuncunun resimlerini de paylaştık. Sizce başarılı bir oyuncu mu yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Cemil’in Sevgilisi Ayça Göksu Girişken Kimdir? (2 Yorum)

  1. ❤️Şahin Tepesi❤️Bitmesin Dizinin AYÇA Karakteri İyi Obraz Deyil Bu Obraz Diziye Lazım Kötüler Olmasa Dizi Davam Edemez Hayatımız İyilik Üzerinde Kurulup Kötüler Bu Gözeliki Yok Edemez Kötülük Bir Kölgeye Benzeyir Şahin Tepesin Kötü Harekteri AYÇA İle Bitmir TUNA Obrazı Daha Kötü❤️❤️❤️Şahin Tepesi❤️❤️❤️Kolektivine Obraz Kehramanlarına Uğurlar Arzu Ediriz

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018