Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler, Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni

2018-2019 yeni sezonunda ay yapım’dan üst üste yeni diziler geliyor. Ay yapımın son dizisinin adı Şahin Tepesi oldu. Dizinin baş rollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Mustafa Mert Koç, Leyla Tanlar, Kaan Taşaner ile Esra Dermancıoğlu gibi oyuncular yer alıyor. Bizde bu konumuzda sizler için Şahin Tepesi dizisinin oyuncularını kadrosunu yapımcı ve yönetmenini, Dizide yer alacak bütün ekibi sizler için burada detaylı olarak yazacağız. Dizi adından da anlayacağınız üzere aşk ve macera kökenli bir dizi olacak..

Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler İşte Tüm Kadrosu

Şahin Tepesi Aslıhan Karalar – Efe’nin Sevgilisi EzgiŞahin Tepesi Aslıhan Karalar - Efe’nin Sevgilisi Ezgi

Şahin Tepesi dizisi başrol oyuncuları arasında yer almayan ancak güzelliği ile herkesin ilk bölümden dikkatini çekti. Güzel oyuncunun karakter adı Ezgi Ersöz. Şahin Tepesi dizisinde Ezgi karakterinin gerçek adı da Aslıhan Karalar.. Dizide Metenin sevgilisi ve oldukça kaprisli bir kızı canlandırıyor.

Şahin Tepesi Zerrin Tekindor – Tuna Akdora

Şahin Tepesi Zerrin Tekindor Tuna Akdora
40’lı yaşlarda başarılı, hırslı, kozmetik sektöründe çok önemli bir holdingin sahibi, otoriter iş kadını. Anne babasını küçük yaşta kaybetmiş, Mithat Şahin tarafından büyütülmüş. Çocuklarına karşı aşırı korumacı, ailesini bir arada tutabilmek için yapamayacağı şey yok. İktidar ve güce tutkun. En büyük zaafı hala deli gibi sevdiği kocası Demir. Zamanında köşkten kovulmasına neden olduğu ve Demir’le olan ilişkisinden dolayı hep kıskandığı Melek’in geri gelmesiyle, kontrolü elinden yitirdiğini hisseder. Ama düzeninin bozulmasına izin vermemeye kararlıdır.

Şahin Tepesi Ebru Özkan – Melek Özden

Şahin Tepesi Ebru Özkan - Melek Özden
40’lı yaşlarda. Babası tarafından reddedildikten sonra hep hayat mücadelesi vermiş, ama ayakta kalmayı başarmış. Sessiz sakin görünümünün altında isyankar bir ruha sahip, azimli, çalışkan ve en az babası kadar inatçı bir kadın. Hayat onu çok zorlasa da o yorgunluk nedir bilmiyor, gözünü kırpmadan yeni bir mücadeleye girmekten çekinmiyor.

Şahin Tepesi Murat Aygen – Demir Akdora

Şahin Tepesi Murat Aygen - Demir Akdora
40’lı yaşlarda. Anne ve babasını kaybetmiş, Mithat Şahin’in bursuyla okumuş, sonrasında onun şirketinde kendini ispatlamış. Yakışıklı, başarılı ve karizmatik iş adamı. Yıllar önce Melek’le evlenme planları yaparken onun evden uzaklaştırılmasından sonra Tuna’nın ilgisine karşı koyamayıp evlenmiş. Tuna’nın başarılı iş hayatını, mükemmel anneliğini hep takdir etmiş, saygı duymuş ama aşık olmamış. Şimdiye dek bir kez aşık olmuş, o da Melek’e… Aldatıldığını düşünerek aşkını kalbine gömmüş ama Melek’in geri gelmesiyle açılan defterler hayatını altüst edecek.

Şahin Tepesi Aybüke Pusat – Verda Özden

Şahin Tepesi Aybüke Pusat - Verda Özden
Melek’in 23 yaşındaki kimya mühendisliği son sınıf öğrencisi, aktivist kızı. İlk bakışta dikkat çeken bir güzelliği var ama güzelliğini ön plana çıkarmaktan kaçınıyor. Özgüvenli, başarılı, hayata karşı dik durmaya çalışan, kimseye müdana etmeyen bir kız. Asiliğini ve inatçılığını annesinden almış. Babasının ölümünü olgunlukla karşılamış, annesine destek olmuş ve olmaya devam ediyor. Efe’ye duyduğu aşkla, kadınlığını ve aşkı için neleri göze alabileceğini keşfedecek.

Şahin Tepesi Boran Kuzum – Efe Akdora

Şahin Tepesi Boran Kuzum - Efe Akdora
Tuna ile Demir’in 24 yaşındaki yakışıklı oğlu, annesinin göz bebeği, holdingin gelecekteki veliahtı. İşletme mezunu. Ailesinden aldığı gücü hayatın her alanında kullanırken dışarıdan ne kadar kibirli göründüğünün farkında bile değil. Kimseye bağlanmamakla övünürken Verda’ya aşık olacak. Onun aşkıyla terbiye olacak ama aşkına sahip çıkmak düşündüğü kadar kolay olmayacak.

Şahin Tepesi Mustafa Mert Koç – Cem Özden

Şahin Tepesi Mustafa Mert Koç - Cem Özden
Melek’in 21 yaşındaki oğlu. Babasının ölümüyle güven problemi yaşamaya başlamış. İyi niyetli olmasına rağmen, çabuk parlayan, önce konuşup sonra düşünen, patavatsız, atılgan, başkalarına göre sorumsuz, ama yine de sevimli, sevecen esprili bir genç. Başarıya odaklanmak yerine, başarısızlığını kompleks haline getirmiş. İşler yolunda gittiğinde kendini tanrı gibi görüyor, tersi olduğunda öfkelenip ezik hissediyor. En büyük arzusu kendini kanıtlamak ama bunun için daha öğrenmesi gereken çok şey var.

Şahin Tepesi Leyla Tanlar – Deniz Akdora

Şahin Tepesi Leyla Tanlar - Deniz Akdora
Tuna ile Demir’in 19 yaşındaki kızı. Güzelliğini annesinden almış ama karakter olarak ona hiç benzemiyor. Oldukça hassas, kırılgan ve içe dönük bir kız. Ailesinden yeterince sevgi görmediğini düşünerek köşkün kahyasının oğlu Mete’yle yakınlaşmış. Bu ilişkinin sonuçlarına katlanmak ağırlaştıkça, psikolojisi bozulacak, Mete’den uzaklaştıkça Cem’le yakınlaşacak ve gerçek sevgiyi onda bulacak.

Ayrıca Şahin Tepesi dizisi nerede çekiliyor Şahin Tepesinin kadrosuna yeni gelen oyuncular kimler Şahin tepesi ne zaman hangi kanalda başlayacak yayınlanacak sorulara cevaplar vereceğiz. Peki gelelim Şahinler Tepesi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var yönetmeni kim olacak sorusuna.. Şahin Tepesi Nerede Çekiliyor Tıklayın

Öncelikle belirtelim ki Şahin Tepesi dizisinde yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu kesinleşti. Ay yapım’ın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları daha yavaş yavaş belli olmaya başladı. Şahin Tepesi dizisinin kadrosunda adı kesinleşen ilk isimleri hemen sizlere yazmak istiyoruz.

Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler işte Tüm Kadro

Murat Aygen Şahin Tepesi dizisine son katılan isim oldu. Murat Aygen 1971 yılında Diyarbakır ilimizde doğmuştur. Bir çok film ve dizide rol alan, son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Murat Aygen Şahin Tepesi dizisine dahil oldu.  29 Ekim 1971’de doğan Murat Aygen akrep burcudur. Diyarbakırlı olan ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olan Murat Aygen 2010 yılında Nihan Aslı Elmas ile evlenmiştir. Maral, Bodrum Masalı gibi dizilerde uzun süre boy göstermiştir.

Murat Aygen Şahin Tepesi dizisinde

Boran Kuzum ŞAHİN TEPESİ dizisinde: Başrollerini Zerrin Tekindor ve Ebru Ozkan’in paylaştığı Ay Yapım imzalı yeni diziye “Sahin Tepesi”’ne Aybüke Pusat ve Boran Kuzum dahil oldu. Boran Kuzum son iki sezondur Vatanım Sensin dizisinde oynuyor ve Leon karakterine hayat veriyordu.

Boran Kuzum ŞAHİN TEPESİ dizisinde

Boran Kuzum 17 Şubat 1993 tarihinde İstanbul dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünden mezun olduktan sonra farklı dizilerde ve filmlerde rol almaya başladı. Analar ve Anneler ile Muhteşem Yüzyıl dizisi ilk dizileri oldu. Leon karakteri ile Vatanım Sensin dizisinde yıldızı parlamıştır.

Aybüke Pusat Şahin tepesi dizisindeŞahin Tepesi – Aybüke Pusat:

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizilerden birisi olan Şahin Tepesi dizisini Hilal Saral’ın yöneteceğini söyleyelim hemen. Dizinin başrollerinden birisi son olarak Söz’de rol alan Aybüke Pusat oldu. 20 Mayıs 1995 Ankara doğumlu olan güzek oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü bitiren başarılı güzel oyuncu son dizisi Söz den 2018 Haziran ayında ölerek çıkmıştı.

Şahin Tepesi’nde aralarında husumet ve anlaşmazlıklar olan iki ailenin çocuklarının imkansız aşkı ekrana taşınacak.Boran Kuzum dizide Zerrin Tekindor’un oğlunu, Aybüke Pusat ise Ebru Özkan’ın kızını canlandıracak.

Şahinler Tepesi dizisi oyuncu kadrosu

Şahinler Tepesi dizisinin kadrosunda adı ilk belli olan oyuncu Esra Dermancıoğlu ve Zerrin Tekindor oldu. Daha önce birçok dizide oynamış olan Zerrin Tekindor ile Esra Dermancıoğlu’nun Şahin tepesi isimli dizide yer alması dizinin oldukça geniş bir kadroyla yayınlanacağını şimdiden bizlere bildirmiş oldu.

Ay Yapım’ın önderliğinde çekilecek olan yeni dizi Şahinler Tepesinin Yönetmen koltuğunda usta yönetmen Hilal Saral’ın oturduğunu bir kez daha açıkladıktan sonra gelelim Şahinler Tepesi isimli dizinin kadrosuna dahil olan oyunculara, birlikte kısaca göz atalım.. İşte Şahinler Tepesi dizi oyuncuları ve kadronun tamamı..

Şahinler Tepesi Esra Dermancıoğlu

Şahinler Tepesi Dizisi Oyuncuları Kimler?

Şahinler Tepesi Zerrin Tekindor kimdir? 5 Ağustos 1964 tarihinde Balıkesir’de Doğan Zerrin Tekindor Hacettepe Üniversitesi’nde okumuştur. Zerrin Tekindor oyuncular ve tiyatroya olan merakından dolayı bu eğilimini almış olduğu eğitimlerle tamamladıktan sonra oyunculuğa başlamış ve birçok dizide filmde rol almıştır.

Oynamış olduğu Aşkı Memnu Kuzey Güney Kurt Seyit ve Şura gibi önemli dizilerde birçok alanda önemli ödüller almıştır son olarak Kara Sevda dizisinde Leyla karakterini hayat veren Zerrin Tekindor’un yeni dizisi Şahin tepesi olmuştur. oyuncumuza Şahin Tepesi dizisindeki yeni rolünde başarılar dileriz.

Şahinler Tepesi dizisi Zerrin Tekindor

Şahinler Tepesi Esra Dermancıoğlu kimdir? 7 Aralık 1968 yılında İstanbul’un İstanbul’da dua Esra Dermancıoğlu 2010 senesinde televizyonda yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizide önemli bir rol alarak kendisini ön plana çıkarmıştır. Esra Dermancıoğlu oynamış olduğu kırgın çiçekler Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Ulan İstanbul dizilerin de oldukça popüler roller de yer almıştır. Ayrıca Ayla filmi ile merdiven-baba sinema filmlerinde rol alarak her yerini göstermiştir. Esra Dermancıoğlu na yeni dizisi Şahin Tepesinde başarılar diliyoruz..

Şahinler Tepesi dizisi oyuncusu Esra Dermancıoğlu

Şahin Tepesi Oyuncu Karakterleri İsimleri Kim Kimdir? Şahin Tepe dizisi Ay Yapım’ın yapımcılığında devam ediyor. Şahin Tepesi dizisi ile ilgili ilk resim geldi. Şahin Tepesi dizisi bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşırken oyuncuların karakter isimlerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Şahin Tepesi dizisi oyuncuları Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç. Şahin Tepesi dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral üstlenirken, senaryosunu Melek Gençoğlu yazıyor. Şahin Tepesi dizisinin afişi yayınlandı. Afişte oyuncular kıyafetleri ile fotoğraf konsepti beğeni kazandı.    

Ay Yapım 1981-1990 yılları arasında yayınlanan ve 80’li yıllara damga vuran Falcon Crest (Şahin Tepesi)’nin uyarlamasını ekranlara taşıyacak. Uyarlama senaryo olan Şahin Tepesi orjinalinde Falcon Crest’te Gioberti ailesini maceraları ekrana taşınıyordu. Efsane dizi de ayrıca eski ABD başkanı Ronald Reagan’ın eski eşi Jane Wyman’da rol almıştı.

Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler İşte Tüm Kadro

Şahin Tepesi dizisinin oyuncu analizleri karakterleri sizlerle;

Şahin Tepesi dizisi başrolünde Zerrin Tekindor yer alıyor. Zerrin Tekindor Kimdir?

1964 Balıkesir doğumlu olan başarılı oyuncu bir çok projede yer almıştır. Sanat dünyasında resim sergileri, tiyatroları, filmler diziler ve ödüller bulunuyor. Dolu dolu geçirdiği yıllarında rol aldığı yapımlardan hatırlananları sizlerle paylaşıyoruz. Bir İstanbul Masalı, Aşk Yeniden,Aşkı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Pek Yakın filmi ve en son Kara Sevda dizilerinde rol aldı.

Şahin Tepesi Ebru Özkan Kimdir Karakteri Bilgileri;

Ebru Özkan 1978 yılında Ankara da doğdu. Fiziği ile uzun süre modellik yapmıştır. Rol aldığı Hanımın Çiftliği dizisi ile üne kavuşmuştur. Kara İnci, Güldünya, Hanımın Çiftliği, Anneler ve Kızları, Not Defteri ve en son Paramparça dizilerin rol aldı.

Şahin Tepesi Boran Kuzum (Efe) Kimdir Karakteri Bilgileri;

Boran Kuzum 1992 İstanbul doğumludur. 2015 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Analar ve Anneler dizisinde rol aldı. 2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol aldı. Vatanım Sensin dizisindeki Leon karakteri ile asıl ününe kavuşmuştur.

Şahin Tepesi Aybüke Pusat (Verda) Kimdir Karakteri ? 

Aybüke Pusat 1995 Ankara doğumludur. 2014 Elidor Miss Turkey yarışmasında 3. olmuştur ve bu sayede tanınmıştır. 2014 yılında ilk dizisi Medcezir dizisinde rol almıştır. Beş Kardeş, O Hayat Benim ve en son Söz dizisinde rol aldı.

Şahin Tepesi Murat Aygen Kimdir Karakteri Bilgileri?

Murat Aygen 1971 Diyarbakır doğumludur. Bir çok sektörede çalışan Murat Aygen Paramparça Aşklar, Medcezir, Bodrum Masalı ve en son İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştır.

Şahin Tepesi Leyla Tanlar Karakteri Bilgileri

1997 İstanbul doğumlu olan Leyla Tanlar genç ve güzel bir oyuncu. Birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Akademi 35.5 tiyatrosunda eğitim almış ve mezun olmuştur.Paramparça, Kuyu ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı.

ATV’nin yeni dizisi ‘Şahin Tepesi’ne yeni oyuncular dahil oldu! Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Hilal Saral’ın yönetmenliğini yaptığı, Melek Gençoğlu ve ekibinin senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un yer aldığı “Şahin Tepesi” dizisine Best Model birincisi Aslıhan Karalar, Göksu Girişken ve İlhan Şen dahil oldu.”Şahin Tepesi” yakında ATV’de!

Aslıhan Karalar Şahin Tepesi Dizisinde – Aslıhan Karalar Şahin Tepesi Dizisinde hangi karakter oldu izleyip göreceğiz: Oyuncu Best Model birincisi olmuştu geçen sezon..
Aslıhan Karalar Şahin Tepesi Dizisinde

Aslıhan Karalar Şahin Tepesi Dizisinde hangi karakter oldu
Göksu Girişken Şahin Tepesi Dizisinde
Göksu Girişken Şahin Tepesi Dizisinde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler, Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni (4 Yorum)

  1. Hilal Saral sen nasıl bi yönetmensin izleyicilerin en sevdiği diziyi nasıl kaldırırsın anlamıyorum bütün dünya izliyor nasıl bu kadar bencil olabiliyorsun yine insanlara yeni dizi sevdirip final yapacaksan lütfen yönetmen olma birdaha senin dizilerini izlemeyeceğiz bu yaptığın çok yanlıştı bütün izleyiciler için hayal kırıklığı çok üzüldük

  2. Selam..Dizinin sadece başrol ouyunculerını tanıtmanız bence çok büyük haksızlık…
    Emeği geçen herkesin bu listede olmaya hakkı vardır bence..
    Saygılar…

  3. ❤️ŞAHİN TEPESİ❤️DİZİSİ❤️TUNA❤️HAYAT GÖZEL İNSANLAR HAYATA KARŞI AMANSIZ OLUR SONLARI HAYIR OLSUN❤️MELEK❤️HAYAT GÖZEL İNSANLAR KÖTÜ İNSANLAR KANUNDAN KACAMAZ ÇALIŞIN İYİLİK YAPIN İNSANLAR ELİNDEN GELENİ EDİP HAYATI GÖZELEŞDİMELİ☀️DEMİR☀️KAŞKİ BÖYÜMESEYDİK ÇOÇUK KALSAYDIK KAŞKİ HAYATIMIZDA İNSAN İNSANA ZARAR VEREMEZDİ MUTLU OLARDI KAŞKİ AŞK SEVGİ MUTLU SONLUKA BİTERDİ❤️VERDA❤️HAYATDA BÜTÜN ÇANLILARA MERHAMET ETMEK LAZIM İNSANLAR BUNU YAPARSA ALLAH İNSANLARA MUTLULUK BEKŞ EDER ❤️DENİZ❤️ALLAH AÇINI VERDİKDE ONU DAŞIYAÇAK SEBİRDE VERİR SEBİRİN SONU IŞIKLI OLUR❤️❤️ŞAHİN TEPESİ❤️❤️DİZİSİN OYUNCULARINA UĞURLAR ARZU EDİRİZ DİZİNİN OYUNCULARI GÖZEL SECİLİP

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018