Şahin Tepesi Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Atv’de?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Şahin tepesi isimli dizinin tekrar bölümleri ne zaman yeniden hangi gün ve saatlerde yayınlanacak bu konu hakkında bilgi isteyen diziyi izleyemeyen, işte olduğu için veya mesai saatleri uymadığı için ya da ev hanımlarına uygun vakitlerinde olmadığı için diziyi izleyememiş okulda işte herhangi bir sebepten dolayı diziyi kaçırmış olanlar için hangi günler yeniden ekrana gelecek, Şahin Tepesi tekrarları ne zaman olacak bu konu hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

Şahin Tepesi Dizisi Atv de Hangi Günler Tekrar Yeniden Yayınlanacak?

Öncelikle Şahin Tepesi dizisinin yayın tarihi hakkında bilgi vermek istiyorum. Şahin Tepesi dizisi ilk bölümü ile 23 Kasım 2018 Cuma günü ekrana gelecek. Bildiğiniz üzere cuma günleri ATV ekranlarında aşk ve mavi isimli dizi 3 sezondur yayınlanıyordu. Ancak Ali karakterini canlandıran Emrah’ın diziden ayrılmasından hemen sonra diziye gelen Yaman karakterindeki Keremcem ile birlikte dizi istenen reytingleri kaybetmeye başlamış ve daha fazla düşüş yaşamamak için senaryonun da Ali’nin çıkmasıyla bozulmasından dolayı dizi final yaparak ekrana veda etmişti.

Şahin Tepesi Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat KaçtaATV aşk ve mavi dizisinin yerine hemen Şahin Tepesi isimli diziyi ekrana koydu. aslında uzun süredir Şahin Tepesi dizisinin hangi gün yayınlanacak merak ediliyordu. Şahin Tepesi dizisi Aşk ve mavi dizisi final yapar yapmaz hemen cuma gününe konulduğu, böylelikle dizinin yayınlanacağı gün kesinlik kazanmış oldu. 23 Kasım cuma gününden itibaren her Cuma Şahin Tepesi dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yani Şahin tepesinin hangi günlerde tekrarlarını yayınlanacağı da merak konusu oldu. Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler, Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni

Bizde bu konumuzda cuma akşamları yayınlanacak olan ATV’nin yeni dizisi ‘Şahin Tepesi’nin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak ve Şahin Tepesi dizisini izleyemeyenler için tekrarını ne zaman izleyebilecekleri ne dizinin ATV kanalında hangi günlerde tekrarlarının yayınlanacağını buradan detaylarıyla aktaracağız. Oldukça güçlü bir kadrosu olan Şahin Tepesi dizisi hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum öncelikle.

Şahin Tepesi Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Atv’de?Atv Şahin Tepesi Dizi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta

ATV kanalında yayınlanacak olan Şahin Tepesi hakkında kısa bilgiler: Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Hilal Saral’ın yönetmenliğini yaptığı, Melek Gençoğlu ve ekibinin senaryosunu kaleme aldığı, dizinin başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç gibi isimler yer alıyor. Şahin Tepesi dizisi ilk bölümü ile 23 Kasım Cuma günü Atv’de ekrana gelecek.

İlk bölümünün yayınlandığı 23 Kasım Cuma günü dizi biter bitmez saat 22.30 da tekrarı başlayacak. ATV diziyi izleyicilere yeteri kadar sunabilmek için ertesi gün yani Cumartesi günü saat 10 00 da Şahin tepesi dizisini tekrardan yayınlayacak. Pazar günü de izleyicilerini düşünen ATV saat 15.30 da Şahin Tepesi dizisini tekrar ekrana getirecek.

Şahin Tepesi Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

“Şahin Tepesi” Cuma 20.00 yeni Bölüm
Şahin Tepesi tekrarı Cuma: 22.30
Şahin Tepesi 1. bölüm tekrarı Cumartesi: 10.00
Şahin Tepesi tekrarı Pazar günü Saat:15.30

Şahin Tepesi Salı 00.15
Şahin Tepesi Çarşamba 00.15
Şahin Tepesi Cuma 22.45

Hafta içi hangi günler tekrarları olacak yeni hafta yayın akışı açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Şahin Tepesi dizisinin tekrar eden bölümleri Atv yayın akışından alınmıştır. Değişiklikler oldukça program güncellenecektir. Şahin Tepesi dizisi hakkında sizlerde tekrar günleri ve saatlerini hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Şahin Tepesi Tekrarı yeniden Hangi Günler Saat KaçtaŞahin Tepesi dizisi bölüm tekrarları gün ve saatleri ne zaman?

“Şahin Tepesi” dizisi 1. Bölüm 23 Kasım Cuma 20.00 yeni Bölüm
Şahin Tepesi tekrarı 23 Kasım Cuma: 22.30
Şahin Tepesi 1. bölüm tekrarı 24 Kasım Cumartesi: 10.00
Şahin Tepesi tekrarı 25 Kasım Pazar günü Saat:15.30

Şahin Tepesi Salı 00.15
Şahin Tepesi Çarşamba 00.15
Şahin Tepesi Cuma 22.45

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Atv’de? (8 Yorum)

  1. Dizinin yayından kaldırılacağı söylentisi var. Tekrarını bile ilgiyle izliyoruz. Uzun zamandır yayınlanan en kaliteli dizi. Lütfen yayından kaldırılmasın.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2018