Şahin Tepesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Şahin Tepesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri burada sizlere sunacağız. Atv ekranlarında 23 kasım cuma akşamı Aşk ve Mavi dizisinin yerine başlayan Şahin Tepesi Dizisinin başında çalan şarkı ve müziği, dizinin bölümlerinde çalan türküleri, Şahin Tepesi Dizisi sonunda çalan Jenerik Fon müziği ve Çalan Şarkıların videosunu mp3 ve mp4 formatlarında video olarak ekleyeceğiz.

Şahin Tepesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler...ATV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Şahin Tepesi’nin ilk fragman yayınlandı. 80’li yıllarda yayınlanan ünlü dizisi Falcon Crest’in yerli uyarlamasıdır. Şahin Tepesi’nin oyuncu kadrosu netleşti. Çekimleri başladı ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Amerikan’ın en ünlü dizilerinden olan Şahin Tepesi dönemin en iyi dizisi olmuştur. Şahin Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler, Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni

Şahin Tepesi aile içi kavgaları aile için ilişkileri anlatır. Tv nin en kötülerini en duygusal sahnelerini ekrana taşımıştı. Yerli uyarlaması olan Şahin Tepesi’de seyirci de aynı duyguları canlandıracak mı göreceğiz. Şahin Tepesi dizisi oyunları da bu hikayenin insana geçmesinde çok önemli tabi ki.

Şahin Tepesi Dizisinde çalan şarkılar müzikler

Şahin Tepesi oyuncuları; Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar, Mustafa Mert Koç ve Kaan Taşaner. Şahin Tepesi dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral üstlenirken senaryosunu Melek Gençoğlu yazıyor. 

Şahin Tepesi dizisinde Tuna ve kardeşi küçük yaşta anne babasız kalırlar. Onlara babalarının yakın arkadaşı olan Mithat sahip çıkar. Mithat’ın çocukları ile birlikte büyürler. Melek’te Mithat’ın en büyük kızıdır. Tuna eve geldiğinden itibaren Melek’le arasında bir kıskançlık oluşur. Melek yıllar içinde babası ile zıt düşer. Babası onu evden kovar. Melek evden kovulduktan sonra çok zor zamanlar geçirir. Bu zor zamanların tek suçlusu olarakta Tuna’yı görür. Tuna ise küçük bir parfüm şirketini büyük bir şirkete çevirmiş başarılı bir iş kadınıdır.

Şahin Tepesi’nde Melek ve Tuna’nın geçmişten gelen bu husumetinin bir diğer nedeni de  Demir’dir. Melek ve Demir önceden sevgiliyken ani bir kararla ayrılmıştır. Sonrasında Demir Tuna ile evlenir. Hala evlidirler. Oysa ki Melek’in eşi ölmüştür. Melek iki kızına bakmak için çalışan bir kadındır. Melek intikam için geri dönecek Tuna’nın ve Demir’in karşısına çıkacaktır.

Tuna ve Demir ise bu iki ailenin çocuklarıdır. Onlar birbirlerine aşık olurlar. Geçmişin gölgesi iki gencin üzerine düşer. Sıkıntıyı onlar yaşayacaktır. Şahin Tepesi dizisinde gerilim dolu bir hava esecek. Romantik sahnelerin yanı sıra gerilim duygusal sahneler de yer alacak. Bu sahnelerde de güzel şarkılar çalacaktır diye düşünüyoruz.

Şahin Tepesi dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Şahin Tepesinde dinlediğiniz konumuzda görmek istediğiniz şarkı ve müzikleri yoruma yazabilirsiniz. Sizlerle paylaşılacaktır. Şahin Tepesi Dizi Müziği Şarkısı Jenerik Fon Dinle (İstekler) Mp3 Video olarak burada sizlere sunulacaktır..

Şahin Tepesi dizisi 23 Kasım cuma günü başlıyor. Dizinin son fragmanında çalan şarkı dizi başlarken çalan jenerik fon müziği ve Şahin tepesi dizisi biterken çalan şarkı müzik oldukça merak ediliyor. Şahin Tepesi hakkında tüm detaylar ve çalan tüm şarkılar burada sizlerle paylaşılacaktır..

Şahin Tepesi Dizisinin Müziği Şarkısı Jenerik Fon Dinle (İstekler) Mp3 Video

23 Kasım Cuma Şahin Tepesi Dizisinde çalan Müzik Şarkı Jenerik Fon dinle video izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (3 Yorum)

  1. 3. Bölümde Tuna Ceylan sahnesinde (yıllardır kesik kanayan bir kalp ile yaşıyorum) çalan fon müziği indirir misiniz?

    Teşekkürler

  2. Çok güzel bir dizi.Umarım bitmez.Konusu ve oyuncu kadrosu olarak güçlü ancak yayın günü cuma ve cuma günü diğer güçlü dizilerden dolayı yeterli reytingi yakalamamış olabilir.Dizinin yayın günü değiştirilirse dizi uzun sürecek gibi görünüyor.

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018