Şahin Tepesi Efe’nin Sevgilisi Ezgi Kimdir Gerçek Adı Resimleri?

Şahin Tepesi Efe’nin Sevgilisi Kimdir Gerçek Adı Resimleri? Şahin Tepesi dizisi yayın hayatına 23 kasım cuma akşamı başladı. Şahin Tepesi dizisinde Efe’nin bir de sevgilisi var. Efe’nin gerçek adı bildiğiniz üzere Boran Kuzum. Efe’nin sevgilisi dizi de yeni bir karakter. Dizinin başrol oyuncusu olmadığı için de tanıtımlarda adı geçmedi. Ancak ilk bölümden Boran Kuzum yani Efe karakteri ile öpüştü. Dizinin oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Şahin Tepesi dizisi başrol oyuncuları arasında yer almayan ancak güzelliği ile herkesin ilk bölümden dikkatini çekti. Güzel oyuncunun karakter adı Ezgi Ersöz. Şahin Tepesi dizisinde Ezgi karakterinin gerçek adı da Aslıhan Karalar.

Şahin Tepesi dizisinin genç ve güzel oyuncusu olarak ilk sahnesinden dikkatleri üzerine çeken Ezgi karakteri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ezgi karakteri ile Efe arasında magazinel bir aşk var. Zengin ailenin yakışıklı oğlu Efe ve güzel bir manken olan Ezgi. Ezgi Efe’den etkileniyor ve belli ki ona aşık. Ancak Efe Ezgi’yi öperken bile bir gözü Verda’ya bakıyor. Verda’yı gördüğü ilk anda ondan etkilendi ve ona bakışları bile değişikti.

Şahin Tepesine güzelliği ile damga vuran oyuncu Ezgi bakalım uzun süreler dizide yer alacak mı? Yoksa Efe ve Verda aşkı başlayınca diziden ayrılacak mı? İlerleyen bölümlerde göreceğiz.

Şahin Tepesi dizisi Ezgi Aslıhan Karalar Kimdir?

1999 yılında dünyaya gelen Aslıhan’ın annesi Çanakkale, babası ise Ankaralı’dır. Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nde okudu. Ortaokulda Fransızca öğrenen Aslıhan Karalar Londra King’s College’de işletme okuyor.Aslıhan Karalar küçük yaşlardan bu yana piyona ve bale eğitimi aldı. Sosyal medyadan sürekli olarak paylaşım yapan ve güzelliği ile dikkat çeken Aslıhan Karalar’ın takipçisi günden güne artıyor.

Aslıhan Karalar 2017 Best Model Of Turkey yarışmasında birinci oldu. Güzelliğini böylelikle tescillemiş oldu. Şahin Tepesi dizisinde Efe’nin sevgilisi Ezgi karakteri ile Aslıhan Karalar katıldı. İnstagram hesabıda;  https://www.instagram.com/aslihankaralar/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Efe’nin Sevgilisi Ezgi Kimdir Gerçek Adı Resimleri? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018