Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisinin kaç bölüm süreceğini, zaman final yapıp sona ereceğini merak eden izleyicilerimiz için burada kısa bilgilendirme yapmak istiyorum. Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Mustafa Mert Koç, Leyla Tanlar, Kaan Taşaner ile Esra Dermancıoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Şahin Tepesi dizisi ne zaman bitecek kaç bölüm devam edecek hakkında detaylar bu sayfada.

Şahin Tepesi dizisi 23 Kasım 2018 Cuma günü ilk bölümüyle ekrana geldi. ancak dizi beklentilerin çok altında kalarak ummadığı bir reyting sonucu ile yüz yüze kaldı. İlk bölümünde 3.52 Total reyting alan ve reyting listesinde ancak 13. sırada yer alabilen Şahin Tepesi dizisinin akıbeti merak edilmeye başlandı ve kaç bölüm sürecek ne zaman final olacak izleyici tarafından sorulmaya başlandı.

Ay Yapım imzalı yeni dizi Şahin Tepesi imkansız aşkların ve aşıkların bir araya gelip gelmeyeceğini konu edinse de ilk bölümden adeta izleyicinin Gönlüne gidemediğini ve Boran kuzum Aybüke Pusat gibi önemli isimlerin dizi tarafından çok da üst sıralarda yer bulamadığının bir göstergesi oldu. Şahin Tepesi dizisi eğer bu reytinglerde devam edecek olursa büyük ihtimalle kısa sürede erken final yapma kararı alacaktır. Peki Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi dizisi kaç bölüm planlandığı ne kadar devam edecek kaçıncı bölümde final yapacak?

Şahin Tepesi dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final YapacakŞahin Tepesi dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Şahin Tepesi dizisinin planlanan bölüm sayısı reytinglere bağlı olmakla birlikte ilk önce 13 bölüm, ardından dizi tutulur iyi bir reyting almaya devam ederse bölüm sayısı 25’e çıkacak. Zaten dizi geç başladığı için 25 bölüm bu sezonun sonuna kadar yeterli olacak ve dizinin devam edeceğini sezon sonuna kadar final yapıp yapmayacağını bize gösterecektir. Ancak Şahin Tepesi dizisi düşük reytingleri almaya devam ederse büyük ihtimalle 3-5 bölüm sonra dizi eleştirmenlerinin de olumsuz etkisi ile final yapma ile yüz yüze kalabilir.

Şahin Tepesi dizisi eğer reytinglerini artırarak devam ettirecek ve sonradan beklentilerin üstüne çıkacak olursa haziran 2018’de sezon finali yapacak ve yaz tatiline girecek. Şahin Tepesi dizisi sezon finalinin ardından yeni 2. sezonu ile kaldığı yerden eylül 2019 da devam edecektir. Ancak bu ihtimali biraz oldukça zayıf görüyorum. Çünkü yeni dizilerin şansı maalesef çok fazla olmuyor. Bu yüzden Şahin Tepesi dizisi eğer hedeflenen 13 ve daha sonra da 25 bölümü sınırları aşarsa 2. sezonda da devam edecek.

Şahin Tepesi dizisi Ne Zaman Final Yapacak bitecekŞahin Tepesi dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Eğer dizi hedeflenen 13 bölümü aşarsa sezon sonuna kadar devam edecektir. Ancak düşüp reytingler maalesef sizlerin sonunu çok çabuk geçiyor bu yüzden Şahin Tepesi dizisinin Reyting sonuçlarına takip etmeye sizler için devam edeceğiz. Şahin Tepesi dizisi ile ilgili son Reyting sonuçlarına bakmak sizler için açtığımız Şahin Tepesi dizisi reyting sayfasına göz atabilirsiniz. Şahin Tepesi dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final olacak konu hakkında Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazın Şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (10 Yorum)

  1. Şahin Tepesi oyuncular bakımından belki başarılı bir dizi ama Cuma gecesine koyulunca elbetteki gerçek hayattan uyarlanmis muhteşem bir dizi olan “Istanbul’lu Gelini” tercih ettim bir iki bölüm Sahin tepesinin tekrarıni izledim ama artık onuda aramıyorum.

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018