Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisinin kaç bölüm süreceğini, zaman final yapıp sona ereceğini merak eden izleyicilerimiz için burada kısa bilgilendirme yapmak istiyorum. Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Mustafa Mert Koç, Leyla Tanlar, Kaan Taşaner ile Esra Dermancıoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Şahin Tepesi dizisi ne zaman bitecek kaç bölüm devam edecek hakkında detaylar bu sayfada.
Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek: 6 Bölüm sürdü.
Şahin Tepesi Ne Zaman Final Yapacak: 28 Aralık Cuma günü final yapıyor..

Şahin Tepesi Dizisi (Atv) Bitmesin Final Olmasın Başka Kanala Transfer Olsun

Şahin Tepesi dizisi 23 Kasım 2018 Cuma günü ilk bölümüyle ekrana geldi. ancak dizi beklentilerin çok altında kalarak ummadığı bir reyting sonucu ile yüz yüze kaldı. İlk bölümünde 3.52 Total reyting alan ve reyting listesinde ancak 13. sırada yer alabilen Şahin Tepesi dizisinin akıbeti merak edilmeye başlandı ve kaç bölüm sürecek ne zaman final olacak izleyici tarafından sorulmaya başlandı.

Ay Yapım imzalı yeni dizi Şahin Tepesi imkansız aşkların ve aşıkların bir araya gelip gelmeyeceğini konu edinse de ilk bölümden adeta izleyicinin Gönlüne gidemediğini ve Boran kuzum Aybüke Pusat gibi önemli isimlerin dizi tarafından çok da üst sıralarda yer bulamadığının bir göstergesi oldu. Şahin Tepesi dizisi eğer bu reytinglerde devam edecek olursa büyük ihtimalle kısa sürede erken final yapma kararı alacaktır. Peki Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi dizisi kaç bölüm planlandığı ne kadar devam edecek kaçıncı bölümde final yapacak?

Şahin Tepesi dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final YapacakŞahin Tepesi dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Şahin Tepesi dizisinin planlanan bölüm sayısı reytinglere bağlı olmakla birlikte ilk önce 13 bölüm, ardından dizi tutulur iyi bir reyting almaya devam ederse bölüm sayısı 25’e çıkacak. Zaten dizi geç başladığı için 25 bölüm bu sezonun sonuna kadar yeterli olacak ve dizinin devam edeceğini sezon sonuna kadar final yapıp yapmayacağını bize gösterecektir. Ancak Şahin Tepesi dizisi düşük reytingleri almaya devam ederse büyük ihtimalle 3-5 bölüm sonra dizi eleştirmenlerinin de olumsuz etkisi ile final yapma ile yüz yüze kalabilir.

Şahin Tepesi dizisi eğer reytinglerini artırarak devam ettirecek ve sonradan beklentilerin üstüne çıkacak olursa haziran 2018’de sezon finali yapacak ve yaz tatiline girecek. Şahin Tepesi dizisi sezon finalinin ardından yeni 2. sezonu ile kaldığı yerden eylül 2019 da devam edecektir. Ancak bu ihtimali biraz oldukça zayıf görüyorum. Çünkü yeni dizilerin şansı maalesef çok fazla olmuyor. Bu yüzden Şahin Tepesi dizisi eğer hedeflenen 13 ve daha sonra da 25 bölümü sınırları aşarsa 2. sezonda da devam edecek.

Şahin Tepesi dizisi Ne Zaman Final Yapacak bitecekŞahin Tepesi dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Eğer dizi hedeflenen 13 bölümü aşarsa sezon sonuna kadar devam edecektir. Ancak düşüp reytingler maalesef sizlerin sonunu çok çabuk geçiyor bu yüzden Şahin Tepesi dizisinin Reyting sonuçlarına takip etmeye sizler için devam edeceğiz. Şahin Tepesi dizisi ile ilgili son Reyting sonuçlarına bakmak sizler için açtığımız Şahin Tepesi dizisi reyting sayfasına göz atabilirsiniz. Şahin Tepesi dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final olacak konu hakkında Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazın Şimdiden teşekkürler.

Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek: 6 Bölüm sürdü.
Şahin Tepesi Ne Zaman Final Yapacak: 28 Aralık Cuma günü final yapıyor..

Şahin Tepesi Dizisi (Atv) Bitmesin Final Olmasın Başka Kanala Transfer Olsun

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şahin Tepesi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (34 Yorum)

 1. Evet güzel bir dizi devam etmesini istiyorum ….giderek reytinginin artacağını düşünüyorum …

 2. Dizi’nin başından itibaren izliyorum. Hatta sülalecek izliyoruz ve bayılıyorum, efe ve verda olsun yeterli çok tatlılar diziyi de çok beğeyorum. Fikrimce ; bitmemeli idi bir kaç sitede hep yazılanları okudum reytinglerin düştüğünden söz edilmiş, bunun ardından haftanın reytinglerine bakıp araştırma yaptım “Sen Anlat Karadeniz’i “ izleyip ne bulduklarını anlayamıyorum hep kadına şiddet ama bu dizi öyle değil inanır mısınız reyting alması için evimdeki televizyon kanallarında ATV açıp reytingin artmasını sağlamaya çalıştım. Dizinin kanal değişikliği yapması faydalı olanilirdi bu da olmuyor STAR TV’de yayına gelen “İSTANBULLU GELİN” izleniyor denilcek olursa da dizinin gün değişikliği yapmasını önerirdim söyleyeceklerim bu kadar. Fakat “ŞAHİN TEPESİ” dizisi altında oynayan oyuncu kadrosunu özellikle de Efe ve Verda karakterini canlandıran @BoranKUZUM ile @AybükePUSAT ‘ın tekrardan oyuncu ile karışı karşıya gelmesini bekliyorum…

 3. Sahin tepesi kaybedilmemeli.Umarım başka kanallarda hayat bulur.dizi gününü degiştirmek bu diziyi tekrar kazandırabilir di.Bir şans verilmeli.

 4. Harika bir dizi final yaparsa yazık olur.insanlar saçma dizileri çok seviyor ve reyting yaptırıyorlar.başrolleri ve konusu harika inşallah bitmez çok üzülürüm

 5. Çok güzel bir dizi karakterler tam oturmuş bitmemeli fakat kesinlikle günü değiştirilmeli hafta başında yayınlamsa izlenme oranı çok daha yüksek olur finali haketmiyor kesinlikle

 6. Şahin Tepesi Dizisini çok beğenerek izliyorum lütfen diziyi bitirmeyin oyuncu kadrosu çok başarılı yalnızca dizinin günü yanlış bir seçim gününü değiştirirseniz çok iyi olur Dizi Pazartesi veya Salı günü yayınlansa çok daha iyi olur Lütfen yorumların hepsini dikkate alın ve diziyi bitirmeyin devam etsin Şahin Tepesi

 7. Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile beraber beğenerek izlediğim bir dizi günü yanlış seçilmiş olabilir.Ayrıca yönetmenliğini AşKı Mem nu gibi sürükleyici bir dizinin yönetmeninin yönetmiş olması bir ayrıcalık inşsllah diğer bölümlerini izleme şansımız olur.

 8. Çok güzl bir dizi çpk beğenerrk izliyoruz sadece günü yanlış benim çevremdeki herkes çok beğenerek izliyoruz lütfen devam etsin
  Berbat diziler tutuyor anlamıyorum ☹️

 9. İstanbullu gelin dizisiyle aynı gün yayınlanması düşük reytinglere sebep olabilir.Şahsen 2 haftadır İstanbullu gelini bıraktım Şahin tepesini izliyordum.Oyunculuklar güzel,konu sürükleyici…İstanbullu gelinde sürekli aynı konu fakat öyle güzel diyaloglar yazılıyor ki diziyi seyrettiriyor.Şahin tepesi salı akşamı yayınlanmalı.

 10. Şahin Tepesi oyuncular bakımından belki başarılı bir dizi ama Cuma gecesine koyulunca elbetteki gerçek hayattan uyarlanmis muhteşem bir dizi olan “Istanbul’lu Gelini” tercih ettim bir iki bölüm Sahin tepesinin tekrarıni izledim ama artık onuda aramıyorum.

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018