Şahin Tepesi Nerede Çekiliyor Hangi Şehir Resimleri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Şahin Tepesi Nerede Çekiliyor Hangi Şehir Resimleri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Şahin Tepesi Nerede Çekiliyor Hangi Şehir Resimleri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Şahin Tepesi Nerede Çekiliyor Hangi Şehir Resimleri… Şahin Tepesi dizisinin yakında Atv de yayınlanmaya başlayacak. Şahin Tepesi ilk olarak Star TV ile anlaşmıştı. Ancak bütçe konusunda bazı sıkıntılar yaşandı ve anlaşılamadı. Bu yüzden de Şahin Tepesi dizisi Atv ile anlaştı. Atv de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin çekimlerine başlandı.

Şahin Tepesi dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral üstleniyor. Senaryosunu Melek Gençoğlu yazıyor. Şahin Tepesi dizisinin ilk resmi yayınlandı. Dizinin resminde oyuncular kıyafetleri ile fotoğraf konsepti beğeni kazandı.
Ay Yapım 1981-1990 yılları arasında yayınlanan ve 80’li yıllara damga vuran Falcon Crest (Şahin Tepesi)’nin uyarlamasını ekranlara taşıyacak. Uyarlama senaryo olan Şahin Tepesi orjinalinde Falcon Crest’te Gioberti ailesini maceraları ekrana taşınıyordu. Efsane dizi de ayrıca eski ABD başkanı Ronald Reagan’ın eski eşi Jane Wyman’da rol almıştı.

Şahin Tepesi dizisi oyuncuları Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç. Şahin Tepesi dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Yönetmenliğini Hilal Saral üstlenirken Şahin Tepesi dizisinin çekimlerine başlandı. İlk kez MIPCOM fuarında görücüye çıkan dizinin yurt dışı dağıtımcılığını da Ay Yapım ve Medyapım’ın kurduğu Madd Entertainment değil, ATV Distribution üstlenecek.

Şahin Tepesi dizisi daha yayına başlamadan Star Tv den ayrıldı. Star Tv ile bütçe konusunda anlaşamayan Şahin Tepesi dizisi Atv ile anlaşma sağladı. Şahin Tepesi dizisi çekim yerlerini açıklamak için sizlere bu konuyu açtık. Şahin Tepesi dizisinin çekimlerine başlandı ancak şimdilik sadece İstanbul’da çekildiğini biliyoruz. İstanbul’da köşkte çekilen Şahin Tepesi dizisi hangi köşkte çekiliyor? Şahin Tepesi bir yandan zengin hayatını anlatırken diğer yandan da normal bir hayatı anlatıyor.

Şahin Tepesi dizisinin çekildiği konağın neresi olduğunu daha doğrusu adının ne olduğunu bulamadık ancak dizideki konağın beykoz sırtlarında bulunan ve bakım onarım geçirmiş konaklardan birisi olduğunu biliyoruz. Yani Şahin Tepesi dizisinde çekimlerin yapıldığı ve fragmanda görülen konak nerede nasıl gidilir diyorsanız İstanbulda olanların Beykoza gitmesi yeterli.. İşte o Şahin Tepesi dizisi fragmandaki konak..

Şahin Tepesi dizisi çekim yerlerinde güzel bir konak var. Bu konak nerede bilgileri sizlerle konumuzda…

Şahin Tepesi çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Şahin Tepesi çekim yerleri adresi bilgileri….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumum:

Şahin Tepesi Nerede Çekiliyor Hangi Şehir Resimleri (1 Yorum)

  1. Mekân seti acaba Sarıyer tarafıda olabilirmi? Dizinin Anadolu yakasında oturan oyuncularının ve set ekibinin sosyal paylaşım insta storylerinde sabah saatlerinde avrupa yakasına geçişlerini gösteren video,fotoğrafları oluyor.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018