Şahin Tepesi Oyuncu Karakterleri İsimleri Kim Kimdir?

Şahin Tepesi Oyuncu Karakterleri İsimleri Kim Kimdir? Şahin Tepe dizisi Ay Yapım’ın yapımcılığında devam ediyor. Şahin Tepesi dizisi ile ilgili ilk resim geldi. Şahin Tepesi dizisi bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşırken oyuncuların karakter isimlerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Şahin Tepesi Oyuncu Karakterleri İsimleri Kim Kimdir?

Şahin Tepesi Oyuncu Karakterleri İsimleri Kim Kimdir?

Şahin Tepesi dizisi oyuncuları Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç. Şahin Tepesi dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral üstlenirken, senaryosunu Melek Gençoğlu yazıyor. Şahin Tepesi dizisinin afişi yayınlandı. Afişte oyuncular kıyafetleri ile fotoğraf konsepti beğeni kazandı.    

Ay Yapım 1981-1990 yılları arasında yayınlanan ve 80’li yıllara damga vuran Falcon Crest (Şahin Tepesi)’nin uyarlamasını ekranlara taşıyacak. Uyarlama senaryo olan Şahin Tepesi orjinalinde Falcon Crest’te Gioberti ailesini maceraları ekrana taşınıyordu. Efsane dizi de ayrıca eski ABD başkanı Ronald Reagan’ın eski eşi Jane Wyman’da rol almıştı.

Şahin Tepesi dizisinin oyuncu analizleri karakterleri sizlerle;

Şahin Tepesi dizisi başrolünde Zerrin Tekindor yer alıyor. Zerrin Tekindor Kimdir?

1964 Balıkesir doğumlu olan başarılı oyuncu bir çok projede yer almıştır. Sanat dünyasında resim sergileri, tiyatroları, filmler diziler ve ödüller bulunuyor. Dolu dolu geçirdiği yıllarında rol aldığı yapımlardan hatırlananları sizlerle paylaşıyoruz. Bir İstanbul Masalı, Aşk Yeniden,Aşkı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Pek Yakın filmi ve en son Kara Sevda dizilerinde rol aldı.

Zerrin Tekindor Şahin Tepesi’nde Tuna karakterini canlandırıyor.

Tuna, iddaalı çalışkan bir anne ve iş kadınıdır. Tuna küçük bir parfüm şirketini büyük bir şirkete çevirmiştir. Ebeveynlerinin ölümünden sonra Tuna ve kız kardeşi babalarının yakın arkadaşı Mithat tarafından evlerine alınır. Mithat’ın kızı olan Melek’le yani Ebru Özkan ile birlikte büyümüşlerdir. Beraber büyümüşlerdir ancak geçmişten gelen bir zıtlık vardır aralarında.

Şahin Tepesi Ebru Özkan Kimdir Karakteri Bilgileri;

Ebru Özkan 1978 yılında Ankara da doğdu. Fiziği ile uzun süre modellik yapmıştır. Rol aldığı Hanımın Çiftliği dizisi ile üne kavuşmuştur. Kara İnci, Güldünya, Hanımın Çiftliği, Anneler ve Kızları, Not Defteri ve en son Paramparça dizilerin rol aldı.

Ebru Özkan Şahin Tepesi dizisinde Melek karakterini canlandırıyor.

Mithat’ın kızıdır. İki çocuğunu üniversiteye göndermek için mücadele eden bir kadındır. Eşi vefat etmiştir. Mithat yani babası onu evden kovduğundan beri zor bir hayat yaşamaktadır. Bu yüzden de suçlu olarak Tuna’yı görmektedir. Tuna’dan intikam almak için her şeyi yapacaktır.

Şahin Tepesi Boran Kuzum (Efe) Kimdir Karakteri Bilgileri;

Boran Kuzum 1992 İstanbul doğumludur. 2015 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Analar ve Anneler dizisinde rol aldı. 2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol aldı. Vatanım Sensin dizisindeki Leon karakteri ile asıl ününe kavuşmuştur.

Şahin Tepesi Efe karakteri;

Tuna ve Demir’in yakışıklı oğullarıdır. Annesinin gözdesi ve holding şirketinin küstah varisidir.

Şahin Tepesi Aybüke Pusat (Verda) Kimdir Karakteri ? 

Aybüke Pusat 1995 Ankara doğumludur. 2014 Elidor Miss Turkey yarışmasında 3. olmuştur ve bu sayede tanınmıştır. 2014 yılında ilk dizisi Medcezir dizisinde rol almıştır. Beş Kardeş, O Hayat Benim ve en son Söz dizisinde rol aldı.

Şahin Tepesi Aybüke Pusat Verda karakterini canlandırmaktadır.

Şahin Tepesinde Verda Melek’in güzeller güzeli kızıdır. Çevresel aktifliği onu zor durumlara sürüklese de kimya mühendisi olmak üzeredir.

Şahin Tepesi Murat Aygen Kimdir Karakteri Bilgileri?

Murat Aygen 1971 Diyarbakır doğumludur. Bir çok sektörede çalışan Murat Aygen Paramparça Aşklar, Medcezir, Bodrum Masalı ve en son İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştır.

Şahin Tepesi Murat Aygen dizi de Demir rolünü canlandıracaktır.

Yakışıklı bir iş adamı olan Demir ilk aşkı olan Melek’ten ayrılarak ani bir kararla Tuna ile evlenir. Şimdi Melek’te geri döndü eski aşk alevlenecek mi?

Şahin Tepesi Leyla Tanlar Karakteri Bilgileri

1997 İstanbul doğumlu olan Leyla Tanlar genç ve güzel bir oyuncu. Birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Akademi 35.5 tiyatrosunda eğitim almış ve mezun olmuştur.Paramparça, Kuyu ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı.

Leyla Tanlar Şahin Tepesi’nde Deniz karakterini canlandırıyor.

Tuna ve Demir’in kızıdır. Güzelliğini annesinden almıştır. Huy olarak ise annesine hiç benzemez. Annesinin aksine içine kapanık ve kırılgan bir genç kızdır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018