Şahinler Tepesi Dizi Oyuncuları Kimler, Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni

2018-2019 yeni sezonunda ay yapım’dan üst üste yeni diziler geliyor. Ay yapımın son dizisinin adı Şahinler Tepesi oldu. Bizde bu konumuzda sizler için Şahinler Tepesi dizisinin oyuncularını kadrosunu yapımcı ve yönetmenini, Dizide yer alacak bütün ekibi sizler için burada detaylı olarak yazacağız. Dizi adından da anlayacağınız üzere asker kökenli bir dizi olacak..

Ayrıca Şahin Tepesi dizisi nerede çekiliyor Şahin Tepesinin kadrosuna yeni gelen oyuncular kimler Şahin tepesi ne zaman hangi kanalda başlayacak yayınlanacak sorulara cevaplar vereceğiz. Peki gelelim Şahinler Tepesi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var yönetmeni kim olacak sorusuna..

Öncelikle belirtelim ki Şahinler Tepesi dizisinde yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu kesinleşti. Ay yapım’ın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Şahinler Tepesi dizisinin oyuncuları daha yavaş yavaş belli olmaya başladı. Şahinler Tepesi dizisinin kadrosunda adı kesinleşen ilk isimleri hemen sizlere yazmak istiyoruz.

Şahinler Tepesi dizisi oyuncu kadrosu

Şahinler Tepesi dizisinin kadrosunda adı ilk belli olan oyuncu Esra Dermancıoğlu ve Zerrin Tekindor oldu. Daha önce birçok dizide oynamış olan Zerrin Tekindor ile Esra Dermancıoğlu’nun Şahin tepesi isimli dizide yer alması dizinin oldukça geniş bir kadroyla yayınlanacağını şimdiden bizlere bildirmiş oldu.

Ay Yapım’ın önderliğinde çekilecek olan yeni dizi Şahinler Tepesinin Yönetmen koltuğunda usta yönetmen Hilal Saral’ın oturduğunu bir kez daha açıkladıktan sonra gelelim Şahinler Tepesi isimli dizinin kadrosuna dahil olan oyunculara, birlikte kısaca göz atalım.. İşte Şahinler Tepesi dizi oyuncuları ve kadronun tamamı..

Şahinler Tepesi Esra Dermancıoğlu

Şahinler Tepesi Dizisi Oyuncuları Kimler?

Şahinler Tepesi Zerrin Tekindor kimdir? 5 Ağustos 1964 tarihinde Balıkesir’de Doğan Zerrin Tekindor Hacettepe Üniversitesi’nde okumuştur. Zerrin Tekindor oyuncular ve tiyatroya olan merakından dolayı bu eğilimini almış olduğu eğitimlerle tamamladıktan sonra oyunculuğa başlamış ve birçok dizide filmde rol almıştır.

Oynamış olduğu Aşkı Memnu Kuzey Güney Kurt Seyit ve Şura gibi önemli dizilerde birçok alanda önemli ödüller almıştır son olarak Kara Sevda dizisinde Leyla karakterini hayat veren Zerrin Tekindor’un yeni dizisi Şahin tepesi olmuştur. oyuncumuza Şahin Tepesi dizisindeki yeni rolünde başarılar dileriz.

Şahinler Tepesi dizisi Zerrin Tekindor

Şahinler Tepesi Esra Dermancıoğlu kimdir? 7 Aralık 1968 yılında İstanbul’un İstanbul’da dua Esra Dermancıoğlu 2010 senesinde televizyonda yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizide önemli bir rol alarak kendisini ön plana çıkarmıştır. Esra Dermancıoğlu oynamış olduğu kırgın çiçekler Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Ulan İstanbul dizilerin de oldukça popüler roller de yer almıştır. Ayrıca Ayla filmi ile merdiven-baba sinema filmlerinde rol alarak her yerini göstermiştir. Esra Dermancıoğlu na yeni dizisi Şahin Tepesinde başarılar diliyoruz..

Şahinler Tepesi dizisi oyuncusu Esra Dermancıoğlu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018