Sahrap’la Anadolu Lezzetleri Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor? Sahrap Soysal

Kanal D’nin yemek programı oldukça uzun süredir devam ediyordu ama az önce final fragmanını görünce şaşırdık kaldık. Sahrap’la Anadolu Lezzetleri Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor? Sahrap Soysal Anadolu Lezzetleri Bitti mi niçin yayınlanmıyor kanal d bitirdi mi programı final mi oldu? sorularına yanıt vereceğiz bu içeriğimizde..

Kanal D de ekrana gelen yemek programı “Sahrap’la Anadolu Lezzetleri” final yapıyor. Sahrap Soysalın hazırlayıp sunduğu Anadolu Lezzetleri yemek programı aldığı düşük reytingler sonrasında daha fazla dayanamadı ve ekrana veda etti. Sahrap Soysal Bitti mi neden yok kanal D de yayınlanmıyor başka kanala mı geçti derseniz şimdilik bir bilgi yok bu konuda..

Sahrap Soysal Geçtiğimiz Şubat ayından beri Kanal D ekranlarında yemek programı yapıyordu ve oldukça sevilen bir program olmasına karşın reytingler bir türlü istendik olmayınca birde Kanal D ek değiştirince yapımlar da bir bir sona ermeye başladı. Sahrap Soysal’ın sunumuyla ekranlara gelen Sahrap’la Anadolu Lezzetleri programı için final kararı alındı.

Sahrap’la Anadolu Lezzetleri erken final yaptı ve yeni sezon öncesinde yeni programlara yer açılmış oldu.. “Sahrap’la Anadolu Lezzetleri” final bölümüyle 12 Ağustos Pazar Günü Saat 14.00’de Kanal D’de! Sizlerde Sahrap’la Anadolu Lezzetleri neden bitti final yaptı başka kanala mı geçecek gibi sorularınız varsa aşağı yazabilirsiniz.
Sahrap'la Anadolu Lezzetleri neden bitti final yaptı

Sahrap Soysal Kimdir, 10 Kasım 1959 tarihinde Gümüşhane de doğmuştur. Alanında uzman bir yemek uzmanı ve yazardır. 1983 tarihinde ODTÜ’yü bitirmiştir. Bir çok kitabı ve çalışması bulunmaktadır. Uzun yıllar çeşitli sektörlerde yöneticilik ve çeşitli görevler yapmıştır. 2000-2003 yılları arasında Kanal D’de Mutfakta Keyif adlı programı yaparak tv ile tanışmıştır. En son yine Kanal D ekranlarında Sahrap’la Anadolu Lezzetleri isimli programı sunmaktaydı..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018