Salacak Hikayeleri Dizisi Konusu Özeti Oyuncuları

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Salacak Hikayeleri Dizisi Konusu Özeti Oyuncuları konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Salacak Hikayeleri Dizisi Konusu Özeti Oyuncuları hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir çok dizi bekleneni veremeyip erken final yaparken yerlerini doldurmak için yeni diziler yola çıkıyor sürekli. Onlardan Birisi de Salacak Hikayeleri. Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen Salacak Hikayeleri Dizisi Konusu Özeti Oyuncuları Kadrosunda kimler var sizler buradan duyurmaya çalışacağız. Tekin Aral’ın ölümsüz eseri olan ”Salacak Hikayeleri” çok yakında dizi olarak karşımıza çıkacak..

Salacak Hikayeleri Dizisi Konusu Özeti Tekin Aral’ın çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği yıllarda yaşamış olduğu Salacak’ı anlatan ”Salacak Hikayeleri” çok güzel bir aile dizisi olmaya aday görünüyor. Dizi izleyicilere sıcacık bir mahalle komedisi sunacak olan dizinin Ocak Mart 2018 gibi ekrana gelmesi hedefleniyor. Diziyi ekranlarımıza ise Tekin Aral’ın kızı Ayça Aral, kendi kurduğu Salacak Yapım ile sunacak.

Salacak Hikayeleri Dizisi henüz cast aşamasında. Salacak Hikayeleri Dizisi oyuncu kadrosu ve detayları henüz belli olmasa da çok yakında sizlere sunacağız. Salacak Hikayeleri Dizisinin henüz Kanalı belli olmasa da hazırlıklar son hız devam ediyor. Salacak Hikayeleri dizinin hazırlıklarına başlanıldı.​ Salacak Hikayeleri dizisi nerede çekiliyor dizi hangi il ilçede gibi sorular ile Salacak Hikayeleri Dizisi yapımcı ve yönetmeni hakkında bilgileri ilerleyen günlerde sizlere sunacağız.

Ver Elini Aşk dizisinin ekibi ve yapımcısı yeni diziye öncülük ediyormuş. Ver Elini aşk gibi başarılı bir yapımın kısa sürede erken final yapmasının ardından harekete geçerek, Salacak Hikayeleri Dizisinin Atv için hazırlandığını öğrendik. İlk başta fox tv olarak duyurulmuştu. Dizinin çekimleri de Ocak ayınca başlayacak ve kısa süre sonra da ilk fragman yayınlanacakmış..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017