Şampiyon Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Tolgahan Sayışman’ın dizisinde oynayan Şampiyon Doktor Suna kimdir ? Şampiyon dizisindeki Doktor Suna karakterini canlandıran oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy daha önce hangi dizide oynuyordu ? Şampiyon dizi oyuncuları arasına katılan Doktor Suna’nın senaryosunu ve dizi dışındaki hayatını tanıyalım.

Şampiyon Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Şampiyon Dizisindeki Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy

Özellikle spor dallarındaki acil yardım doktoru olarak tanınmış isim olan Doktor Suna kimdir ? Kafkas lakabı ile tanınan boksör Fırat Bölükbaşı ( Tolgohan Sayışman )’nın oğlunun doktoru kimdir merak ediliyor. 33 yaşındaki oyuncu dizi içerisinde Kafkas’ın oğluna doktorluk yapacak. Başka ellere oğlunu emanet etmek istemeyen Kafkas uzun teklifler sonunda Doktor Suna’yı oğluna bakması için ikna etmeyi başaracak. Şampiyon dizisinin senaryosuna göre ileriki bölümlerde Fırat ile Suna arasında yakınlaşma olacak. Diziye aşk katacak rolü ise Doktor Suna karakterini oynamak için Yıldız Çağrı Atiksoy üstlenecek.

Şampiyon Dizisindeki Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy

Şampiyon Doktor Suna Hangi Dizide Oynuyordu ?

Kendisini ilk olarak 2004 yılında Büyük Buluşma dizisinin 2. sezonunda izledik. 2005 yılında fırtınalar estiren Aşk Oyunu dizisindeki Gülşen / Ayşen karakterleri ile büyük beğeni toplamayı başardı. 2006 yılında Emret Komutanım dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy’u hemşire rolü ile izlemiştik. O yıllarda Şampiyon dizisinin doktoru olacağını belli etmişti. Yine 2006 yılında Ah İstanbul dizisinde Ahu rolünde karşımıza çıktı. Kendisini en iyi hatırladığımız dizi 2010-2013 yılları arasında yayınlanan baş rolünde Erkan Petakkaya’nın oynadığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi oldu. Dizide Berrin Akarsu Taşer karakterine hayat vermiş ve dramatik dizi hafızalarımıza kazınmıştı. 2015 yılında Evli ve Öfkeli dizisinde Mine rolü ile oynamış dizi düşük reyting nedeni ile erken final yapmıştı. Son rol aldığı projesi ise 2017 yılında Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak oldu. Kendisi şu sıralar cast çalışmaları tamamlanmış olan Doktor Suna kimdir karakterinin senaryosunu okuyarak özümsüyor. TRT1’de yayınlanacak 2019-2020 dizisi için iddialı oyuncu kadrosunda yer alıyor. Şampiyon dizisi oyuncu kadrosuna bu konumuzda bulabilirsiniz.

Şampiyon Doktor Suna Hangi Dizide Oynuyordu ?

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir ?

18 Ekim 1986 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gözlerini açmıştır. O yıllardan beri yüzündeki bebeksi görüntüyü muhafaza etmiş başarılı oyuncudur. Ege Sanat Merkezi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Plato Film’in Sinema Teknik ve Oyunculuk bölümünde okumuş eline lisansını almıştır. Ajansa kayıt olan Çağrı Atiksoy 2001 yılında Hey Girl dergisinin kapak modeli olmuştur. 2006 yılında Ahh İstanbul dizisinde Sibel Can ve Tarık Akan gibi önemli isimler ile birlikte deneyim kazanmıştır. Unutulmayan dizisi ise kısa süre oynadığı 2005 yılındaki Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur. Dizi içerisinde Tilki Andrei’nin kız kardeşi rolünü oynamıştı. Son zamanlarda ise TRT1’de yayınlanacak Şampiyon dizisindeki Suna karakterini oynamak için 26 temmuza kadar dizinin senaryosunu okuyor.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir ?

Şampiyon dizisinin çekimleri 26 temmuz 2019’da başlıyor. Eylül ayının üçüncü haftası TRT1 ekranında yayınlanması planan dizide Yıldız Çağrı Atiksoy, Şampiyon Doktor Suna Kimdir sorusuna yanıt olarak karşımıza çıkacak. Başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman dizide ünlü boksör Kafkas‘ı canlandıracak.

Şampiyon Doktor Suna Kimdir ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019