Şampiyon Eylül Kimdir ? Deniz Özlem Durmaz Kim Yaşı Boyu Dizileri

Şampiyon Eylül kimdir Deniz Özlem Durmaz kim yaşı boyu kilosu kaç oynadığı dizileri nedir ? TRT 1 Şampiyon dizisi oyuncuları arasında Eylül’ü kim oynuyor ? Gerçekteki adı sevgilisi eğitimi ve geçmişi hakkındaki detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Şampiyon Eylül Kimdir ? Deniz Özlem Durmaz Kim Yaşı Boyu Dizileri

Şampiyon Eylül Kimdir ? Deniz Özlem Durmaz

Dizinin iyi kalpli kızını canlandıracak Eylül karakterini Deniz Durmaz oynayacak. Şampiyon dizisindeki Eylül yani Deniz Durmaz kimdir boyu yaşı ve kilosu kaç aldığı eğitimleri ve oynadığı dizileri incelediğimiz konumuza hoş geldiniz. TRT1’de yayınlanacak Kafkas ( Tolgahan Sayışman )’ın baş rolde oynadığı Şampiyon dizisi oyuncuları kimdir yakından tanıyalım.

Şampiyon Eylül Kimdir ? Deniz Özlem Durmaz

Deniz Özlem Durmaz Kimdir ?

Deniz Özlem Durmaz  1992 Ankara doğumlu Deniz hanım 27 yaşındadır. Dizinin en güzel oyuncuları arasındadır. Angelina Julia’ya benzetilen yüz hatları ile dikkat çeken oyuncudur. Gazi Üniversitesi’nde rol aldığı dönemlerde Ankara Çocuk Tiyatrosu’nda eğitim görmüştür. Önemli projelerde yer almış Deniz Hanım’ın fiziksel özelliklerini tanıyalım. Manejeri Tumay Özokur’dur.

Deniz Özlem Durmaz Kimdir ?

Şampiyon Dizisi Eylül Kimdir Deniz Özlem Durmaz Boyu Yaşı Kilosu

Güzelliği ile oynadığı her projede dikkat çeken Angelina Julia’nın Türk yüzü diyebileceğimiz Şampiyon dizisi Eylül kimdir ? Deniz Özlem Durmaz boyu yaşı kaç kilosu nedir fiziksel özelliklerini tanıyalım.

 • Boyu : 1,70 m
 • Yaşı : 27
 • Kilosu : 53
 • Burcu : Koç
 • Göz Rengi : Yeşil
Şampiyon Dizisi Eylül Kimdir Deniz Özlem Durmaz Boyu Yaşı Kilosu

Deniz Özlem Durmaz Sevgilisi Kimdir ?

Deniz Hanım’ın sevgilisi esrarengizliğini korumaktadır. Röportajlarında bu tarz sorulara cevap vermeyen güzel oyuncunun kalbinde kim var merak ediyoruz. İlk tüyoyu sizlerle paylaşacağız.

Deniz Özlem Durmaz Sevgilisi Kimdir ?

Şampiyon Eylül Deniz Özlem Durmaz Dizileri

Şampiyon dizisi oyuncuları arasında dikkat çeken Eylül karakterinin sahibi Özlem Durmaz genç yaşına rağmen önemli projelerde deneyim kazanarak medya dünyasında emin adımlar atmıştır. Bu sezon 2019 2020 TRT1’de yayınlanacak diziler arasında Şampiyon projesinin önemli ismi olacaktır. Set Arkadaşı Tolgahan Sayışman ile dizinin çekimlerine başladı bile. İşte öncesinde rol aldığı dizilerinin listesi.

 • Şampiyon ( Eylül 2019)
 • Yaralı Kuşlar ( 2019 )
 • Adını Sen Koy ( Eylül 2018 )
 • Alın Yazım ( Selma Pekin )
 • Karagül
 • Deniz Yıldızı ( Esra )
Şampiyon Eylül Deniz Özlem Durmaz Dizileri

Şampiyon Eylül Deniz Özlem Durmaz İnstagram Hesabı

Şampiyon dizisindeki Eylül karakteri ile iletişim kurmak isterseniz karakteri canlandıran güzel oyuncuya ulaşabilirsiniz. Deniz Özlem Durmaz’ı sosyal medyada instagram hesabı üzerinden bulabilirsiniz. 30 binden fazla takipçisi olan @denizz_durmazz tagı ile sanatçıya ulaşabilirsiniz.

Şampiyon Eylül Deniz Özlem Durmaz İnstagram Hesabı

Şampiyon dizisi Eylül kimdir ? Karakteri canlandıran Deniz Özlem Durmaz kim boyu yaşı sevgilisi ve instagram hesabına dair konuları yazımızda bulabilirsiniz. Güzel oyuncunun oynadığı dizileri liste halinde yayınladık. Bu sezon ise TRT 1’de yayınlanacak Şampiyon dizisi oyuncuları arasında olacaktır.

Şampiyon dizisi Eylül kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.