Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Yorumları Nasıl Buldunuz Beğendiniz mi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Yorumları Nasıl Buldunuz Beğendiniz mi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Yorumları Nasıl Buldunuz Beğendiniz mi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Şampiyon Filminin (Bold Pilot) Yorumları Nasıl Buldunuz Beğendiniz mi? Ay Yapım imzalı şampiyon filmi vizyona girmek için 7 Aralık 2018 cuma gününü bekliyor. Ay Yapım imzalı tüm dizilerde ve filmlerde reklamları yapılan şampiyon bir atın öyküsünü ve jokeyin Bold Pilot isimli at ile yaşadığı sıra dışı olayları konu edinen bu farklı konuda ki filmin izleyip izleyeceği ve nasıl bir işe elde edeceği oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda şampiyon filmi hakkında yorum ve görüşleri buraya toplamak için bu sayfayı açtık.

Aşağıda sizlere şampiyon filmi hakkında detayları uzunca paylaştı ve filmin konusunu oyuncularını yapımcısını yönetmenle ve en sonunda da şampiyon filminin fragmanı sizlerle paylaştık. Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Yorumları Nasıl izleyenler ve izlemeyi düşünenler için bu sayfada Sizler de yorumlarınızı paylaşabilir film hakkındaki görüşlerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Şampiyon Filmi (Bold Pilot) beğenildi mi izlenir mi

Ay Yapım imzalı şampiyon filmi bu kadar çok renk reklamı yapıldığına göre oldukça güzel bir filme benziyor. özellikle çukur gibi önemli dizilerde sürekli reklamı yapılan Hatta Bold Pilot diye her yere yazılan şampiyon filmi nasıl bir gişe hasılatı elde edecek ve Vizyon tarihinden sonra seyirci tarafından beğenilecek mi Bizler de şimdi merak etmeye başladık. Bold Pilot adındaki bu siyah atın destansı hikayesini bizlere sunacak olan şampiyon filmi bakalım seyirci tarafından beğenilecek mi sinemada izleyenler ya da izlemeyi düşünenler lütfen aşağıya yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazınız.

Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Yorumları Nasıl Buldunuz Beğendiniz mi? Aşağı yazın lütfen..

Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Yorumları NASIL

Ay Yapım ve Med Yapım imzalı, senaryosunu Ahmet Katıksız ve Serkan Yörük’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği “Şampiyon”un fragmanı seyirciyle buluştu. Film, efsane yarış atı Bold Pilot’ı ve onun bir araya getirdiği jokey Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki ölümsüz aşkın gerçek hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Efsane yarış atı Bold Pilot, rekortmen jokey Halis Karataş ve destansı bir aşkın gerçek hikayesi “ŞAMPİYON” 7 Aralık’ta vizyonda.

İKİSİ BİR YOLA ÇIKTILAR, KİMSENİN HESAP EDEMEDİĞİ ŞEYLER OLDU!
Şampiyon yarış atı Bold Pilot, jokeyi Halis Karataş, sahibi Özdemir Atman ve Bold Pilot’ın en sevdiği insan Begüm Atman’ın gerçek yaşamından yola çıkılarak yazılmış sevgi, umut ve yaşam dolu bir hikaye “Şampiyon”. İstanbul’a iyi bir jokey olmak için gelen Halis Karataş’ın bu hayalini gerçekleştirme serüveni, Bold Pilot’la tanışmasıyla başlar. Ama bu yolculuğun sonunda ortaya çıkan tablo, Halis’in beklentisinin çok üstündedir: ikisi de efsane olmuşlardır.

Yola, ikisinin de çok sevdiği birini, Begüm’ü, hayata bağlamak amacıyla çıkarlar; ama beklemedikleri bir şey olur: Koca bir topluma umut olurlar. 1990’ların ortaları. Türkiye’nin siyasal kararsızlık, enflasyon ve umutsuzlukla bunaldığı yıllar. Umutların neredeyse tükendiği o yıllarda halk katıldığı tüm yarışları en sondan gelerek kazanmayı başaran bu ata ve jokeyine yürekten bağlanır. Çünkü o insanlar kendilerini yarışın son metrelerinde bu ikilinin bulunduğu yerde hissederler: En geride. Ama bu kazanmayacakları anlamına gelmez. Çünkü yarış bitiş çizgisinde bitmektedir ve o çizgiyi ilk geçen Bold Pilot ve üstündeki Halis Karataş’tır.

Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Vizyon tarihi

ŞAMPİYON FİLMİ – Bold Pilot
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senaristler: Ahmet Katıksız, Serkan Yörük
Oyuncular: Eki̇n Koç (Halis Karataş), Farah Zeynep Abdullah (Begüm Atman), Fi̇kret Kuşkan (Özdemir Atman), Si̇bel Taşçıoğlu (Meral Atman), Ali̇ Seçki̇ner Alıcı (Hasan Karataş), Serkan Ercan (Yaşar), Erdem Akakçe (Mümin Çılgın), Sekvan Serinkaya (Gülağa), Merve Altınkaya (Zeynep Atman), Meli̇s Sezen (Esra Atman), Senay Dede (Lale Atman), Mert Deni̇zmen (Tuncay Uşaklı), Oğuz Kara (Erdi Karataş)
Konuk Oyuncular: Nurhan Özenen (Dr. Neşe), Burak Tamdoğan (Dr. Hakan), Nalan Kuruçim (Meliha Karataş)

Yapım Şirketleri: Ay Yapım, Med Yapım
Yapımcılar: Kerem Çatay, Pelin Diştaş, Fatih Aksoy
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler
Yapım Tasarımı: Burak Yerlikaya
Kurgu: Aylin Zoi Tinel
Ses Tasarımı: Burak Topalakçı
Kostüm: Hilal Sezer
Vizyon Tarihi: 7 Aralık 2018

Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Vizyon tarihinin 7 aralık olduğunu yazdık. Şampiyon Filmi (Bold Pilot) filminin şarkılarını müziklerini sizlere buradan ayrıca yazacağız. Şampiyon Filmi (Bold Pilot) filminde çalan şarkı ve müzikleri için bu sayfada detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Şampiyon Filmi (Bold Pilot) Vizyonda nasıl bir gişe hasılatı elde etti kaç kişi izledi ne kadar para kazandı bu film hepsini burada yazacağız.. Şampiyon Filmi (Bold Pilot) filmi tv de ilk kez hangi kanalda olacak onuda buraya yazacağız.Sizlerde yorumlarınızla merak ettiklerinizi sorabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2018