Şampiyon Fırat Bölükbaşı Kimdir? Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi yayında!

Yep Yeni bir dizi başlıyor. Boksörün hayatını anlatan Şampiyon Fırat Bölükbaşı Kimdir ? Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman kimdir yeni dizisi hakkında bilinmeyen sırları ile birlikte oyuncumuzu yakından tanıyalım. Gerçek hayattaki sevgilisi ve instagram hesabı nedir ? Şampiyon Kafkas Kimdir ?

Şampiyon Fırat Bölükbaşı Kimdir Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi yayında

Yakışıklı oyuncu uzun süredir ekranlardan uzakta idi. TRT 1 kanalının yeni yayınladığı dizi tanıtımı ile tekrar medya gündemine geldi. Son zamanlarda diziler konusunda birbiri ardına atağa geçen TRT 1 bu sezon reyting sıralamalarında önemli yer alacak.

Şampiyon Dizi Konusu

Fırat ünlü bir boksördür. Oğlu Emir onun hayatındaki tek varlığıdır. Yaşadığı talihsiz olaydan sonra spor hayatından ayrılacak ve aile babası olacaktır. Ancak içindeki boks ruhu hiç dinmeyecek. Yıllar sonra oğlunu yetiştirmeye başlayacak. Dünya ses getirmiş Şampiyon Kafkas kimdir oğluna gösterecek. Yılların sporcusu Fırat tüm bildiklerini oğlu Emir’e aktaracak ve onun koçluğunu yapacaktır. Emir için yine ringlere dönen Kafkas’ın oğlu ile yaşam hikayesini izleyeceğiz.

Şampiyon Kafkas Fırat Kimdir

Şampiyon Fırat Kafkas Kimdir ?

Aslen Selanik göçmeni olan 1981 doğumlu Tolgahan Sayışman’ı daha çok sosyal medyadaki ilişkisi ile tanıyoruz. Nil adında kız kardeşi ile büyümüştür. Kadıköy İntaş Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite sınavlarına hazırlanmış yakışıklı oyuncu Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olmuştur. 2002 Yılında Kıvanç Tatlıtuğ’un da yarıştığı Best Model yarışmasında ikinci oldu. Birinci ise Kıvanç olmuştu. Sonrasında 2005 yılında G. Kore’de yapılan Manhunt Internatiol yarışmasında birinci seçildi.En büyük hayali olan oyunculuk sektörüne girmek için Ekol Drama Sanat evinden özel dersler aldı. Sonrasında yazıldığı ajans ve yakışıklılığı sayesinde yeteneğini kısa sürede gösterme fırsatı buldu.

Şampiyon Fırat Hangi Dizilerde Oynuyordu ?

Kendisinin patlama yaptığı film Fahriye Evcen ile 2008 yılında aynı beyaz perdede oynaması oldu. Aşk Tutulması filmi çok beğenildi. Onun dışında Elveda Rumeli dizisindeki Mustafa rolü ile de uzun süre ekranlarda kalmayı başardı.  Maçolar, Dicle, Hepsi 1 ve Acemi Cadı oynadığı diğer küçük reytingli yapımlardır. Aşk Geliyorum Demez filminde Berguzel Korel ile rol aldı. Son zamanlarda ise Fox Tv’de güzel reyting alan Lale devri dizisinde baş rol oynadı.

Şampiyon Fırat Kimdir Kafkas Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

2019-2020 TRT’de yayınlanacak yeni diziler arasında Şampiyon Kafkas Fırat Kimdir ? Yakışıklı oyuncumuza instagram üzerinden @tsayisman tagı ile ulaşabilirsiniz. Sevgilisi ise son derece kıskanç olan dizi setinde bile öpüşmesine izin vermeyen yabancı güzel Almeda Abazi’dir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2019