Şampiyon Kerem Kimdir? Halit Özgür Sarı Sevgilisi? Oynadığı Diziler? İnstagram

Şampiyon Dizisi Kerem kimdir ? Şampiyon Kerem karakterini kim hangi oyuncu oynuyor ? Halit Özgür Sarı’nın Sevgilisi kim oynadığı diziler ve instagram hesabı nedir ? Şampiyon dizisinde önemli rollerden birini canlandıran Halit Bey’i yakından tanıyalım. Şampiyon Kerem Kimdir ?

Şampiyon Kerem Kimdir? Halit Özgür Sarı Sevgilisi? Oynadığı Diziler? İnstagram

Şampiyon Kerem Kimdir ? (Halit Özgür Sarı)

Halit Özgür Sarı’yı oynadğı Diriliş Ertuğrul dizisinden hatırlıyoruz. Şampiyon dizisinde oynayan Kerem ( Halit Özgür Sarı ) ‘nın yaşı merak ediliyor. Genç oyuncu 1993 doğumludur. Başarılı oyuncu Halit İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye’sinde oyunculuk eğitimi almıştır. Halit Özgür Sarı bağlı bulunduğu medya ajansı Enginay Kanat’ile birlikte hareket etmektedir.

Şampiyon Kerem Kimdir ? (Halit Özgür Sarı)

Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı) Fiziksel Özellikleri:

Boyu: 1,77 m
Kilosu: 65 kg
Göz Rengi: Kahverengi

Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı) Fiziksel Özellikleri

Hobileri arasında Ata binmeyi uzun yıllardır yapıyor. Özellikle at biniciliği konusundaki eğitimi Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan ile aynı diziye kendisini dahil etmesinde etken olmuştur. Aynı zamanda Halit Özgür Sarı boş zamanlarında gitar çalmayı çok seviyor. Vücudunun fit olmasını hobi olarak yaptığı yüzme sporuna borçludur. Aynı zamanda basketbol ve futbol oynayan Şampiyon dizisindeki Kerem atletik bir yapıya sahiptir. Sporcu özelliği 2019-2020 TRT1 dizileri arasında kendisine rol vermiştir.

Şampiyon Dizisi Kerem’in Rolü Nedir ?

Şampiyon Dizisi Kerem (Hait Özgür Sarı) ‘nın Oynadığı Filmler, Diziler ?

Şampiyon Dizisi Kerem daha önce iki önemli projede rol aldı. Yaşının genç olması nedeni ile henüz yeterli deneyimi olmayan oyuncu oynadığı iki dizideki oyunculuk kalitesi ile bu yıl ekranlarda daha sık gündeme gelecek.

  • Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman karakteri ile karşımıza çıkmıştı. İlk oyunculuk deneyimini yaşadığı TRT1 dizilerine bu yıl geri döndü. Türkiye’nin önemli reyting alan dizisinde ilk deneyimini yaşamış olması Halit Bey’in önünü büyük oranda açtı
  • Halit Özgür Sarı ikinci projesi Netflix ile anlaştı. Hakan Muhafız’ın 3. sezon dizisine dahil oldu. İnternet disinden gelen teklifi kabul eden Şampiyon Dizisindeki Kerem üçüncü projesine hazırlanıyor.
  • 2019-2020 TRT1 dizileri arasında Tolgahan Sayışman’ın Kafkas Fırat Bölükbaşı rolü ile oynadığı dizide Kerem karakteri olarak karşımıza çıkacak.
Şampiyon Dizisi Kerem (Hait Özgür Sarı) ‘nın Oynadığı Filmler, Diziler ?

Şampiyon Dizisi Kerem’in Rolü Nedir ?

Şampiyon dizisine dahil olan Halit Özgür Sarı karşımıza Kerem rolü ile çıktı. Dizi içerisinde Şampiyon Doktor Suna kimdir önce alakalı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz. Kerem ise Doktor Suna’nın yeğeni olarak diziye dahil olmuştur. Daha fazla bilgiyi linkimizden okuyabilirsiniz. Suna’nın yeğenini oynayacaktır.

Şampiyon Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı) Sevgilisi Kim? Evlimi

Halit Özgür sarı evli değildir. Bekar olan yakışıklı oyuncu şuan için kariyer yapmaktadır. Halit Özgür Sarı sevgilisi kim sorularına her zaman kaçamak cevaplar vermiştir. Tüyo vermeyen oyuncunun kalbinin boş olduğunu düşünüyoruz. Sevgilisi olduğunda ilk sitemizde açıklayacağız.

Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı) Sevgilisi Kim? Evlimi

Şampiyon Kerem Halit Özgür Sarı İnstagram Hesabı

Ekranların yeni yüzü Şampiyon Kerem kimdir diye merak ediyor ve kendisinin daha fazla resmini görmek istiyorsanız sanatçımızı sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Şampiyon Suna’nın yeğeni kimdir diye merak içerisinde izlediğimiz Halit Özgür Sarı instagram hesabı @halitozgursari tagı ile sürekli çevrim içidir. Çekimlerine başlanan Şampiyon dizisinin senaryosunu inceleyen Halit Özgür’ü TRT’de Kerem olarak izleyeceğiz.

Şampiyon Kerem Halit Özgür Sarı İnstagram Hesabı

YORUMLAR

  1. Sevgiler saygılar kocaman öpüyorum iyi günler.

  2. ❤Zorda olsa boksu çok iyi yapıyor Muhammed Ali maçları izliyormuşum gibi.Harika.Gitar çalmayı seviyormuş Halit abi ondan bir Ay tenli Kadın dinlemek isterdim valla.Ayrıca hemen güzell bir sevgili bulunan yada dur ben sana buldum.ALİNA BOZ nasıl çok yakışırsınız yaa

  3. Halit abiyi o kadar çok seviyorumki ben bir beşiktaşlı olarak onun Fenerbahçeli olması bile beni ondan soğutmadı.saygı duyuyorum ama yinede BEŞİKTAŞLI olmalıydı…Ay yıldızlı artmasıyla takım ona çok yakışırdı.Dünya yakışıklım

  4. Ben Türkmenistandan yazıyorum.Ben Halit abiyi ilk kez Şampiyon dizisinde gördüm ve bayıldım.Çok tatlı gülüşüne bayılıyorum.oyunculuguda Müthiş mükemmel olağanüstü.bence ekranların yeni kralı.ekranlarda sadece iki kral var.SerkanÇayoğlu ve HalitÖzgürSarı

  5. Ben Halit abiye bayılıyorum bence ekranlarda daha çok oynamalı hem yetenekli aynı zamanda-da çoook yakışıklı.Sadece başrol oynamalı atv,trt1,bu kanallarda daha sık görmeliyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.