Şampiyon Neslihan Kimdir ? İlayda Alişan Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Şampiyon dizi oyuncu kadrosu ile sezona iddialı giriş yapmaya hazırlanıyor. Şampiyon Neslihan kimdir dizideki rolü ve gerçek hayattaki geçmişine ait bilgiler konumuzun ayrıntılarında. Şampiyon Dizisinde Neslihan karakterini oynayan İlayda Alişan daha önce hangi dizide oynuyordu ? Şampiyon dizisindeki Neslihan’ın sevgilisi kimdir ?

Şampiyon Neslihan Kimdir ? İlayda Alişan Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Şampiyon Dizisindeki Neslihan Kimdir ? İlayda Alişan

Güzelliği ile dizinin ilk bölümünde dikkatleri çeken Şampiyon Dizisindeki Neslihan kimdir ? Neslihan karakterini canlandıran sanatçı İlayda Alişan kaç yaşındadır? Gerçek hayattaki sevgilisi kimdir ve sosyal medya hesap adresleri nedir ? 23 Yaşındaki genç oyuncu 1996 İstanbul doğumludur. Ailesinin oyuncu olmasını istediği İlayda henüz beş yaşında iken dizi seti ile tanıştı. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinde ilk deneyimini kazandı. Çocukluktan beri dizi setlerinin içinde yer alan oyuncu için Şampiyon Dizisindeki Neslihan kimdir sorusuna cevap olana kadar dizi setlerinde yatıp kalktı diyebiliriz. Merve karakteri ile başladığı oyunculuk hayatına halen devam etmektedir. 1,58 boyunda Türkiye standartlarındadır. 48 Kg fiziği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Şampiyon Dizisindeki Neslihan Kimdir ? İlayda Alişan

Şampiyon Dizisinde İlayda Hanım Zafer’in kız kardeşi Neslihan karakterini canlandıracak. 26 Temmuz 2019 tarihinde çekimlerine başlanacak dizi eylülün üçüncü haftası TRT1 ekranlarında yayına başlayacak. Baş rolünde Tolga Sayışman Kafkas Fırat adı ile ünlü boksörü canlandıracak. Zafer ise Fırat’ın yakın arkadaşı aynı zamanda idman antrenörü olarak dizide oynayacak. Yani Neslihan dizide Fırat’ın arkadaşının kız kardeşi rolünde olacak.

Şampiyon Neslihan

Şampiyon Neslihan Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu ?

Şampiyon dizisindeki Neslihan genç yaşına rağmen birçok dizide oynadı. 2011 yılından sonra 2013 yılında henüz 7 yaşında iken Gönül Hırsızı dizisine dahil oldu. 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde Nurten karakteri ile kendisini izledik. 2015 yılında Serçe Sarayı adlı dizide Sinem karakteri ile oynamış ancak dizi reyting alamayınca yayından kaldırılmıştı. 2016 senesinde Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül karakteri ile karşımıza çıktı. Biz kendisini en iyi Çukur dizisinde melek oluşu ile hatırlıyoruz. Aras Bulut İynemli ile birlikte oynadığı Çukur dizisinde Aşkın karakterini canlandırdı. Dizi içerisinde yere melek çizilerek cesedi üzerine bırakılmıştı. Aklımızdan çıkmayan Çukur sahnesinden sonra İlayda Alişan, Şampiyon Neslihan kimdir dediklerinde benim diyerek 2019-2020 sezon dizileri arasındaki yerini rezerve etti.

Şampiyon Neslihan Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu ?

Şampiyon Dizisindeki Neslihan ( İlayda Alişan )’ın Sevgilisi Kimdir ?

Şampiyon Dizisindeki Neslihan’ın instagram hesabına @ilaydaalisan tagı ile ulaşabilirsiniz. Genç oyuncunun magazin dünyasında sık sık sevgilisi ile tatil resimleri görüntülenmektedir. Ancak erkek arkadaşına dair net bilgi bulunmamaktadır. Özellikle Çukur dizisinden sonra Akdeniz turu yapan ikili uzun süre magazin haberlerinde liste başı olmuştur. İşte Şampiyon dizisindeki Neslihan’ın sevgilisi ile birlikte resimleri.

Şampiyon dizisindeki Neslihan’ın sevgilisi

 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Cok guzal nesliyan ve keram bir birlerine yakisyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.