Şampiyon Zafer Kimdir? Nereli Sevgilisi Kim? Oynadığı Diziler? Erkan Avcı İnstagram

TRT1’de yayınlanan Şampiyon Zafer kimdir ? Zafer karakterini oynayan Erkan Avcı nereli sevgilisi kim? Daha önce Erkan Avcı oynadığı diziler ile önemli izler bırakmıştır. Ayrıca adına açılmış fake sosyal medya hesaplarından doğru Erkan Avcı instagram hesabı hangisi ? Çukur dizisinde Çeto olarak oynayan ünlü oyuncumuzun Şampiyon dizisinde Zafer kimdir karakterine yer vereceği 2019-2020 yeni dizisi hakkındaki detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Şampiyon Zafer Kimdir? Nereli Sevgilisi Kim? Oynadığı Diziler? Erkan Avcı İnstagram

Şapiyon Zafer Kimdir ? (Erkan Avcı)

Çukur dizisinden Çeto karakteri ile hatırladığımız usta oyuncu Erkan Avcı oynadığı diziler listesine bir yenisi daha ekliyor. 2019-2020 TRT 1 dizileri arasında yayınlanacak Şampiyon dizisindeki Zafer kimdir belli oldu. BSK Yapım şirketi ile görüşen Erkan Avcı masadan mutlu ayrıldı. Yapımcı firmanın teklifini kabul ederek Zafer rolünü kim oynuyor sorusunu akıllardan silmiş oldu.

Şapiyon Zafer Kimdir ? (Erkan Avcı)

Erkan Avcı Kimdir ?

Erkan Avcı 1982 yılında Diyarbakır’da doğdu. Küçük yaşından beri oyunculuğa merağı olan Erkan Bey kendisini geliştirmek için İstanbul’da bulunan Mimar Sinan Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alarak lisanslı sanatçı sıfatına erişti. Payitaht Abdülhamid dizisinde Fehmi Paşa rolü ile Türkiye’nin tanınan yüzü olan Erkan Avcı kimdir ? Özellikle Balkan Ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya satılan Çukur dizisi’nde oynadığı Çeto karakteri ile dünyada tanınan yüz haline gelmiştir.

Erkan Avcı Kimdir ?

Şampiyon Dizisindeki Zafer (Erkan Avcı) Fiziksel Özellikleri:

Boyu: 1,74 m
Kilosu: 62 kg
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1982
Göz Rengi: Mavi

Şampiyon Dizisindeki Zafer (Erkan Avcı) Fiziksel Özellikleri:

Erkan Avcı İnstagram

Hakkında açılmış bir çok fake instagram hesabı olsa da doğru hesabı sizlere araştırıp bulduk. Sosyal medyada @erkoavci tagı ile ikiyüz elli binden fazla takipçisi olan hesabı gerçek instagram adresidir. Ünlü oyuncuyu takip edebilir kendisi ile direk iletişime geçebilirsiniz.

Erkan Avcı İnstagram

Şampiyon Dizisi Zafer’in Rolü

Zafer Şampiyon dizisinde önemli idman antrenörüdür. Ünlü boksör Kafkas Fırat Bölükbaşı’nın yakın arkadaşı olan Zafer ona oğlunun eğitimi için yardımcı olacak. Emir Bölükbaşı ile Zafer birlikte idman yaparak ringlere çıkacaklar. Şampiyon dizisinde Zafer’in rolü önemli senaryoya sahip.

Şampiyon Dizisi Zafer’in Rolü

Şampiyon Zafer (Erkan Avcı) Nereli ? Sevgilisi Kim ?

Erkan Avcı nereli çok merak edilen konulardan birisidir. Diyarbakırlı oyuncu 1982 doğumludur. Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Karadayı dizisinde Necdet karakterini canlandıran başarılı oyuncunun oynadığı diziler her zaman yüksek reyting yakalamıştır. Zenne filminde oynadığı Ahmet rolü ile 48. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Şimdi ise Şampiyon dizisi Zafer karakteri için senaryoyu okumaktadır. Erkan Avcı sevgilisi kim biliyor musunuz? Magazin dünyasına bomba gibi düşen haberde Tuba Büyüküstün ile birlikte görüntülenmişti. Ancak sevgili olduklarını reddeden ikili hakkında daha fazla detay bulunamadı.

Şampiyon Zafer (Erkan Avcı) Nereli ? Sevgilisi Kim ?

Şampiyon Dizisi Zafer (Erkan Avcı) ‘nın Oynadığı Diziler ve Filmler ?

2019- Şampiyon Tansel Başrol Oyuncusu
2018-2019 Çukur Çeto Başrol Oyuncusu
2018 Payitaht: Abdülhamid Fehim Paşa Başrol Oyuncusu
2016-2017 Cesur ve Güzel Korhan Korludağ Başrol Oyuncusu
2012-2015 Karadayı Barut Necdet Başrol Oyuncusu
2009-2012 Sakarya Fırat Ethem Tekintaş Yardımcı Karakter
2009 Acemi Müezzin Cemal Yardımcı Karakter
2007 Kurtlar Vadisi Pusu Gürhan Yardımcı Karakter
Ayrılık Yunus Yardımcı Karakter
2006 Köprü Hasan Yardımcı Karakter
Şampiyon Dizisi Zafer (Erkan Avcı) ‘nın Oynadığı Diziler ve Filmler ?
Sinema
Yıl Adı Rol Notlar
2018 Müslüm Bahtiyar Yardımcı Karakter
2012 Uzun Hikâye Selami Yardımcı Karakter
2011 Zenne Ahmet Başrol Oyuncusu
Gişe Memuru Afar Şoför 2 Yardımcı Karakter
Can Ali Yardımcı Karakter

TRT 1 2019-2020 sezonunda yayınlanan dizide başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman ( Kafkas Fırat Bölükbaşı ) ile birlikte rol alacak Şampiyon Zafer kimdir sorusuna en iyi oyuncu olacağından şüphemiz yoktur. Erkan Avcı oynadığı diziler ile her zaman dikkatleri üzerine çekmiştir. Ünlü oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Erkan Avcı instagram hesabı üzerinden ya da konumuz altından yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Şampiyon Zafer kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2019