Satır Arası, A Para ve Gündem Dışı Sunucusu Cansu Canan Özgen A Haberden Neden Ayrıldı ?

Türkiye’nin en büyük haber ajansına bağlı Satır Arası, A Para ve Gündem Dışı programlarının sunucusu Cansu Canan Özgen neden ayrıldı ? A Haber’den ayrıldığını sosyal medya hesabından açıkladı. Bundan sonraki hayatına programcı olarak devam edecek.

Satır Arası Sunucusu Neden Değişti

2018 Yılında Habertürk Tv’de sunuculuk yapıyordu. Haberleri sunduğu başarısını fark eden ATV bir teklif ile Canan Özgen’i transfer etmişti. yaklaşık bir yıldır ATV ekranlarında Satır Arası, A Para ve Gündem Dışı haber programlarını sunuyordu. Yedi yıldan beri habercilik sektöründeki sunucu sürpriz bir karar ile A Haber’den ayrıldığını açıkladı.

Satır Arası, A Para ve Gündem Dışı Sunucusu Cansu Canan Özgen A Haberden Neden Ayrıldı ?

Cansu Canan Özgen takipçilerine İnstagram üzerinden mesaj gönderdi.

Bugün benim için sezonun ve A Haber’in son günü. Veda zamanı geldi. Habertürk ile başladığım ve A Haber ile sürdürdüğüm 7 yıllık habercilik yolculuğuma ara veriyorum.Televizyona ilk adım attığım andan beri gündüz kuşağı ve life-style bir program yapmak, o alanda uzmanlaşmak istemekteydim. Şimdi bu hayalimi gerçekleştirmeye odaklanacağım. Bundan böyle yoluma programcı kimliğimle devam edeceğim. Ekranda, Haberde, Canlı yayında, Programda nefes kesen, heyecan dolu yayınlar yaptık. Bu yolda hep müthiş ekip arkadaşlarıyla çalıştık… Heyecanımız, coşkumuz, daha iyiye, en iyiye ulaşma azmimiz artarak sürüyor. Allahıma şükürler olsun, mahcup olmadık. Bugüne kadar bana destek olan, tecrübeleri ile kariyerime yön veren herkese çok teşekkür ediyorum. A Haber’deki yöneticilerime,mesai arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığım herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu genç kız, yine hayallerinin peşinden gidecek. İzleyicilerimiz hep en iyiyi hak ediyor. Desteğinizi ve dualarınızı bekliyorum!

Gündem Dışı Yeni Sunucusu Kimdir

Güzel haber sunucusu Cansu Canan Özgen’in instagram hesabına @cansucanann tagı ile ulaşabilirsiniz. Güzel sunucunun kanaldan ayrılması sosyal medyada tepki aldı. Muhalif gruplar ise Cansu’nun kararını takdir etti. Taraflı haberleri daha çok sunamayacağı mesleğine karşı aykırı olduğu için ayrıldığını ileri sürdüler. Cansu aksini söylese de takipçileri mesajlarına çok inanmadı.

Çok taze bilgi olması nedeni ile Satır Arası, A Para ve Gündem Dışı sunucusu Cansu Canan Özgen‘in yerine programları kimin sunacağı şuan bilinmiyor. Güncel bilgi geldiği anda konumuzu güncelleyeceğiz. Sunucuya youtube üzerinden ağır eleştiriler yapılıyordu. Ayrılık sebebi bu da olabilir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.