Savaşçı 35. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart Pazar

Savaşçı 35. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart Pazar… Savaşçı dizisi yeni bölüm özetinde Albay Kopuz ölüm tehlikesi geçirir. Kuzgun Albay Kopuz’u öldürmek için yeni bir planı yapar. Planı kusursuz ilerlemektedir. Ama beklenmeden gelişen bir olay tüm planı bozar.Bu beklenmedik olay karşısında Kuzgun Pia ve Roza çok şaşırırlar.

Kılıç Timi ve Türkmenler, Aybala, Çiğdem ve Kürşat yangından sağ çıkabilecekler mi diye endişeyle beklerken, Yüzbaşı Kağan yaptığı hamleyle onları alevlerin içinden kurtarmaya çalışır. Bu arada Cortes, Türkiye’nin başını ağrıtmak için Kuzgun’a yeni bir görev verir. Kuzgun ve adamları yeni eylem için hazırlıklarını yaparken, karargaha sürpriz bir şekilde gelen ihbar Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Bu göreve sivil gidecek olan Kılıç Timi, ülkenin her karış toprağını sonuna kadar savunmaya hazırdır.

Savaşçı dizisi 35. bölümde neler olacak? Savaşçı dizisi 11 mart yeni bölümünde Kılıç Timi önceki bölümde bayrağımızı kesmeye çalışan birini son dakikada vurmuştu. Bu sahneler çok beğenildi. Savaşçı dizisi yayınlandığı pazar gününde seyirciden tam puan alıyor. Reytinglere de adını ilk sıradan yazdırıyor.

Savaşçı dizisi 35. bölüm özeti fragmanı bilgilerini konumuzda paylaşıyoruz. Savaşçı dizisi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.