Savaşçı 36. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 18 Mart Yüzbaşı Kağan Haydar Yeni Görevi Ne

Savaşçı 36. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 18 Mart… Savaşçı dizisi yeni bölümünde Kılıç Timi’ne yeni bir görev verildi. Kılıç Timi konsolostuğu savunacak. Bu savunmayı da Yüzbaşı Kağan komuta edecek. Çeto boş durmaz ve Kılıç Timi’nin başına yeni dertler açar.

Yörenin önde gelen aşiretlerinden birisiyle Kılıç Timi’nin karşı karşıya gelmesini sağlar. Kuzgun’da boş durmaz. Kılı. Timi’ni herkes köşeye sıkıştırmaya çalışmaktadır. Savaşçı 36. Bölümde Kuzgun yaptığı plan ile Albay Kopuz’un ve Yüzbağı Kağan’ın köşeye sıkışmasını ister. Albay Kopuz karargahtayken beklenmedik bir haber geliyor. Albay Kopuz bu bilgi üzerine harekete geçiyor.

Savaşçı 36. Bölüm özeti tüyoları Kuzgun’un yaptığı planın bozulması için Kılıç Timi diğer taraftan da konsolosluğun savunması ile ilgilenir. Konsolosluk kuşatma altındadır. Bunu kurtarma görevi yine Kılıç Timi’nde dir. Yüzbaşı Haydar’ın planı sayesinde konsolosluk kurtulur. Kılıç Timi konsolosluğu kurtardıktan sonra Kuzgun’la ilgilenecek. Onun hain planının da bertaraf edilmesini sağlayacaklardır.

Savaşçı dizisi 36. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Haydar bu bölümde Sayılmayız Parmağ ile şiirini okumuştu.. Şiirin tamamı için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018