Savaşçı 4. Sezon Olacak mı? Dizi 2020 de Devam Eder mi, Reytingleri Nasıl?

yorumsuz
20 izlendi

Savaşçı dizisi 2019-2020 de 4. sezonunda devam edecek mi sorusuna bu sayfada yanıt vermeye çalışacağız. Oldukça zorlu günlerden geçmesine rağmen ayakta kalan ve pazar akşamları reytinglerdeki üstünlüğünü kimselere kaptırmayan savaşçı dizisinin gelecek sezon devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Bizde bu sayfada Savaşçının gelecek planlarına dair bilgiler vereceğiz.

Savaşçı dizisi 2019-2020 Sezonunda Devam Eder mi Reytingleri Nasıl?Savaşçı 4. Sezon Olacak mı devam edecek mi

Öncelikle dizinin reytingleri oldukça iyi gidiyor. Pazar akşamlarına bir çok yeni dizi dahil olmasına rağmen Savaşçı dizisinin başarısını gölgeleyemedi hiçbir dizi. Yeni başlayan Kardeş Çocukları ve Nöbet gibi dizilerin ve Atv de geçtiğimiz hafta başlayan Zengin ve Yoksul dizileri Savaşçı dizisinin reytinglerdeki başarısına dur diyemedi.

Son haftalarda Savaşçı dizisi Nasıl bir reyting aldı?

Savaşçı dizisi sezon boyunca oldukça iyi reytingler aldı. Genellikle Pazar akşamları zirvede olan dizi zaman zaman 2. 3. sıraya da düşmüş olsa bile bu uzun süre olmadı ve genelde Savaşçının başarısı uzun vadeli oldu. Pazar akşamları 7 ve 8 total oranlarını yakalayan ve haftanın en çok izlenen dizileri arasında ilk 10 sırada bulunan Savaşçı bu başarısını 3 sezondur devam ettiriyor.Savaşçı dizisi son reyting sonuçları

Savaşçı dizisi 4. Sezon Olacak mı Devam Edecek mi?

Gelecek sezon içinde onay alan savaşçı dizisinin 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden devam edeceğini hemen belirtelim. Böylesine güçlü bir diziyi reytingleri yüksel bir diziyi kimse hemen bitirmek istemez zaten. Limon film de zaman zaman zor günler geçirse ödemelerde sorunlar yaşasa da Savaşçı gibi bir diziyi elinden kaçırmak başka kanallara gitmesini istemez. Bu nedenle Savaşçının 4. sezonda da devam edeceğini ve fox tv de ekrana devam edeceğini belirtelim.

Bunu Gördün mü>>  Leke Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu işte Yorumlar..

Savaşçı Dizisi 4. Yeni Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Bu soruya yanıt vermek için elbette zaman var. Ancak genellikle sezon finali yapan diziler yaz aylarında yeni oyuncular ile görüşmeler yaparak transfer çalışmalarını yürütüyorlar. Savaşçı dizisinin yeni sezon öncesinde yeni transferleri ile 4. sezona daha da güçlü girmesine kesin gözüyle bakılıyor. Savaşçı Dizisi 4. Yeni Sezon Yeni Oyuncuları sizlere daha sonra detayları ile yazmaya çalışacağız. Savaşçı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Savaşçı Dizisi 2020 de Devam Edecek mi son ReytingleriSavaşçı Dizisi Sezon Finali Ne Zaman Yeni Sezon Tarihi Belli mi?

Savaşçı dizisinin sezon final tarihi kesin olarak açıklanmasa da Mayıs 2019 da sezon finali yapacağı ve büyük ihtimalle Mayıs ayının sonuna doğru sezona ara verip oyuncuların ve dizi ekibinin yaz tatiline gireceğini söyleyelim. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda okulların açılmasıyla birlikte başlayan Savaşçı dizisinin Eylül 2019 da yeni 4. sezonuna başlayacağını ve okulların açıldığı Eylül ayının ikinci haftasında dizinin yeni sezonunun başlaması bekleniyor.. Sizlerde Savaşçı dizisiyle ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2019