Savaşçı 76. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Gelecek Bölümde Neler Olacak 26 Mayıs

Fox Tv’nin askeri dizisi Savaşçı Türkiye’nin gerçeklerini anlatmaya devam ediyor. Bayram Bayat’ın ölümü ile sarsılan bölümden sonra Savaşçı 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı yeni bölümde neler olacak 26 mayıs konusu ne ? 75. bölüm özeti.

Savaşçı 76. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Gelecek Bölümde Neler Olacak 26 Mayıs

Komutan iki yüzbaşının naaşını almak için operasyon düzenler. Savaşçı 76. bölümde 2 şehitin cenazesini alabilme operasyonu devam edecek. Operasyon sırasında yaralanan yeni askerler olacak ancak hayati tehlike olmayacak. Dizi oyuncuları kısa bir süre önce Savaşçı dizisinden ödemeleri alamadıklarını dile getirmişlerdi. Yönetmen ekonomik sıkıtıyı anlatmak için oyuncu azaltma yönüne gitti. Savaşçı dizisinden iki yeni isim ayrıldı. Eksikliği tamamlamak için ise aksiyon sahneler ile 75. bölüm sonu diziden ayrılan yüzbaşıların yerini kapatarak unutturmayı hedefliyor.

Savaşçı 76. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı

Savaşçı gelecek bölüm hakkında neler olacağını senaryosunu sitemizden takip edebilirsiniz. Savaşçı 76. bölüm fragmanı ile de bize tüyolar veriyor. Savaşçı 75. bölüm özetine değinecek olur isek iki yüz başı çatışma esnasında esir düşmüşlerdi. 75. bölüm özetinde malesef iki Türk askerini şehit vereceğiz. Komutana haberi geldikten sonra da şehitlerimizi almak için yeni operasyon yapacağız ancak bu operasyon o kadar da kolay olmayacak. 76. bölüm de de devam edecek. Askerler geri dönene kadar nefeslerimizi tutacağız.

Savaşçı 75. bölüm özeti

Savaşçı 76. bölüm fragmanını konumuzun sonunda bulabilirsiniz. Özellikle dizinin seslendirmesi adeta bir sinema havasında olması çok etkileyici sahnelerde evin içerisinde izleyenleri ekrana kilitliyor. Savaşçı yeni bölümde neler olacağını merak ediyoruz. Dizi çekimlerinden gelen haberleri an ve an bu konumuzda yayınlamaya devam edeceğiz. Savaşçı ölüm haberleri ile sezona veda edecek yeni sezonda ise dizinin devamı ekonomik durumuna bağlı. Final yapması da söz konusu olan dizi için bir şey söylemek doğru olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version