Savaşçı Aslı Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Geri Dönecek mi?

Fox tv de ekrana gelen dizilerden birisi olan Savaşçı da en önemli karakterlerden biri olan Aslı Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? gibi sorular çok merak ediliyor. Bizde hemen bilgilendirelim istedik. Kağan yüzbaşının sevgilisi olan Aslı karakteri dizide ölecek mi bombanın patlamasından sonra neler olacak diziden ayrılacak mı merak konusu oldu.

Savaşçı Aslı öldü mü Kağan yüzbaşı ile bomba patlayınca ne oldu sorusu akıllara takılmıştı geçtiğimiz haftadan. En son görüntülerde Aslının kötü olduğu görülse de ölmediği kesinleşti. Merak edenler için Kağan Yüzbaşının sevgilisi olarak bildiğimiz gördüğümüz ve diziden aşina olduğumuz Aslı rolündeki güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atıksoy diizde rolüne devam edecek.

Merak edenler ve sorusuna yanıt bulmak için yeniden soranlara cevap veriyoruz: Savaşçı Aslı karakteri Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? Hayır ölmedi diziye devam ediyor.

İzlemeyenler için Not: Geçtiğimiz hafta verdiği konferans sırasında Ortadoğudan bahseden ve sivil ölümlere katliamlara dikkat çeken Aslı bu sırada sevgilisi Kağan Yüzbaşının konuşması ve kendisini yalanlaması ile şok olmuştur. Tam bu sırada salondan ayrılırken patlayan bomba sonrasında her biri bir yere savrulmuştur. Anca Aslının durumu kötü olsa da kurtulacak merak etmeyin. Merak ettikleriniz varsa yorum olarak bize yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Aslı Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2017