Savaşçı Batur Kimdir? Üsteğmen Batur Gerçek Adı (Sertan Erkaçan) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Savaşçı Batur Kimdir? Üsteğmen Batur Gerçek Adı (Sertan Erkaçan)

Savaşçı Dizisi Batur Kimdir? Üsteğmen Batur Gerçek Adı (Sertan Erkaçan)… Savaşçı dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Savaşçı dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Pazar akşamlarının reytinglerde ilk sırada yer alan başarılı dizisi Savaşçı sezon finali yapmaya hazırlanırken diziye dahil olan yeni oyuncu kim olacak?

Savaşçı dizisi son bölümünde Astsubay Bayram komutasındaki Kılıç Timini Lazar ve adamları pusuya düşürmüştür. Bombanın patlamasıyla savrulan İlyas şehit mi oldu diye düşünen Kılıç Timi aynı zamanda Kağan ve Haydar komutanlarını kurtarmak zorundadır. Teröristleri püskürtmek zorundadırlar. Elsa ve Melik farklı şekilde savaşırlar. Kağan, Yörük Haydar ve Kıbrıslı Batur’un pes etmeye niyeti yoktur. Olayların seyri sürekli değişmektedir.  Albay Kopuz karargahta gergin bir şekilde beklemektedir. Oğlunu dua ederek beklemektedirler.

Savaşçı dizisi böyle devam ederken yeni bölümde diziye Üsteğmen Batur rolüyle yeni bir oyuncu dahil oluyor. Üsteğmen Batur rolünü canlandıracak olan oyuncu Sertan Erkaçan. Sertan Erkaçan 1987 doğumludur. Oyuncu lise yıllarından itibaren tiyatro ile ilgilenmiştir. 4 sene M.S.M. de oyunculuk eğitimi aldı. Konservatuvarın ilk yılında Polis adlı sinema filminde rol aldı. Bazı dizilerde ufak rollerde yer aldı. Es-Es dizisinde rol aldı. Sertan Erkaçan Ekmek İşçileri, Jekor Yine ölmeli, Kaç baba kaç, Kabare gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. Sertan Erkaçan’ın rol aldığı diziler Adını Kalbime Yazdım, Acil Aşk Aranıyor, Rengarenk, Seven Ne Yapmaz, Koca Koca Yalanlar dizilerinde rol aldı.

Savaşçı dizisine yeni katılan Üsteğmen Batur rolüyle katılan Sertan Erkaçan diziye nasıl bir renk katacak? Savaşçı dizisine yapım ile oyuncular arasında çok sık kavgalar yaşanıyor. Bu da oyuncuların parasının ödenmemesine sebep oluyor. Çekimler sık sık duruyor. Ancak sonrasında devam ediyor. Bu anlaşmazlıklar devam ederken Savaşçı dizisi yeni sezonda devam eder mi göreceğiz. Son kararı yaz sezonunda verirler. Fox TV böyle başarılı ve reytinglere ilk sıradan giren Savaşçı dizisini final yapmak istemez bence ama bunun için Limon Yapım ile anlaşma sürekli hale gelmeli. Yoksa sürekli sıkıntı yaşanıyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2019