Savaşçı Birsen Döğer Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Sanem Yeles)

Savaşçı dizisi bitti mi bitecek mi derken yeni oyuncuların geldiğini görünce derin bir oh çektik ve diziye yeni gelen oyuncu Birsen Döğer hakkında bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz. Savaşçı dizisine yeni gelen Birsen Döğer Kimdir? gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde rol aldı kısaca hayatını bilgilerini sizlere aktarmak ve dizide nasıl bir karakter olacağını yazmak istiyoruz. Savaşçı Dizisinde Kubilay Birsen aşkı yaşanacak öncelikle tüyo verelim..

Savaşçı dizisi Birsen Döğer Kimdir?

Savaşçı dizisinde Birsen Döğer adıyla diziye giriş yapan oyuncumuzun gerçek adı Sanem Yeles‘tir. 2 Ağustos 1988’de doğan güzel oyuncu Anadolu Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü okumuştur ve mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda kendisini geliştirmeye çalışmıştır. Sanem Yeles dizilerdeki oyunculuk kariyerinin ilk basamağını 2012 yılında “Mor Menekşeler” dizisinde rol alarak başlatmıştır. Bu dizide oynadığı  Firdevs karakteriyle oyunculuk yaşamı da resmen başlamıştır.

Savaşçı Birsen Döğer Kimdir

Sanem Yeles Oyunculuğu oldukça kaliteli bir hale getirmiştir. Sanem Yeles Savaşçı dizisinden önce “Canımın İçi” (2012), “Kiralık Aşk” (2015-2017) dizilerinde aktif olarak roller almıştır. Sanem Yeles ayrıca reklam filmlerinde de etkin roller alarak Doritos Akademi (2013) reklamında başarılı bir oyunculuk çıkarmıştır.

Sanem Yeles Eskişehirde Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nde almış olduğu 2 yıllık oyunculuk eğitiminde de oldukça başarılı olarak farklı 4 oyunda yer bulmuştur. Sanem Yeles Kiralık Aşk dizisi ile kendisini tüm Türkiyeye tanıtma fırsatı bulmuştur. Daha sonra dans üzerine eğitimler de alan oyuncu Latin dansları eğitiminden sonra diksiyon ve piyano dersleri de alarak kendisini geliştirmiştir. Sanem Yeles Savaşçı dizisinden önce son olarak Kanal D’de ekrana gelen “Kızlarım İçin” dizisinde “Selva” karakterini canlandırmıştır.

Savaşçı Dizisinde Kubilay Birsen aşkıBirsen Döğer Karakteri Savaşçı Dizisinde

Sanem Yeles Savaşçı dizisine 11 Kasım Pazar akşamı yayınlanan 53. yeni bölümde dahil olmuştur. Kubilay ile karşılaşan ve onun kendisine aşık olduğu Birsen karakterini bakalım nasıl oynayacak izleyip göreceğiz. Birsen Döğer karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncu dizide oldukça etkin bir rolde olacak olan Birsen Döğer rolünü bakalım nasıl oynayacak buradan sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Savaşçı Dizisinde Kubilay Birsen aşkı bakalım ilerleyen zamanda nasıl şekillenecek izleyip göreceğiz. Savaşçı Dizisinde Birsen hakkında bilgileri yazmaya çalıştık. Savaşçı Dizisi Birsen asıl amacı nedir kime çalışıyor nasıl birisi gibi bilgileri ilerleyen zamanda aktaracağız. Sizlerde Savaşçı Dizisinde Kubilay ve Birsen hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Savaşçı Dizisi Birsen asıl amacı nedir kime çalışıyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018