Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Savaşçı Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ve Saatte Yeniden Yayınlanıyor? Fox Tv

Savaşçı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ve Saatte Yeniden Yayınlanıyor? FOX TV’de 3 sezon na 7 Ekim 2018 pazar akşamı başlayan savaşçı dizisinin tekrar bölümleri hangi günler ve saat kaçta yayınlanıyor diye merak edenler için içeriğimizi oluşturmuş bulunuyoruz.

Savaşçı dizisi 2 sezondur aralıksız bir şekilde devam ediyor ve oldukça iyi reytingler kazanıyor, yeni sezona biraz geç başlayan ve diğer dizilerden sonra 7 Ekim 2018 pazar akşamı 3. sezonunu açan savaşçı dizisinin yeni dizilerden dolayı ilk bölümüne bakamayan veya daha sonra izlemek isteyenler için savaşçı dizi tekrarları ne zaman yayınlanacak yeniden hangi günlerde ve saatlerde ekrana gelecek Fox TV’deki yayın akışına göre sizler için buraya yazarak ilgilenmenizi sağlayacağız.

Savaşçı Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün ve Saatte Yeniden Yayınlanıyor? Fox Tv

Savaşçı dizisi oldukça hareketli ve aksiyon dolu bir dizi olarak özellikle asker ve polis filmi dizisi severler için pazar akşamının vazgeçilmezi diyebiliriz. Fox tv de iki sezondur pazar akşamlarının reyting birinciliğini kimseye vermeyen savaşçı dizisi yeniden hangi günlerde yayınlanıyor bölüm tekrarları FOX TV’de hangi günlerde ve saat kaçta olduğunu merak edenler için hemen bilgileri yazalım.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Savaşçı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ve Saatte

Savaşçı dizisinin yeni bölümleri her hafta pazar akşamı saat 20.00 da ekrana geliyor. Askerlerimizin sıra dışı mücadelesini ve de gösterdikleri kahramanlıkları ve yaşadıkları zorlukları bizlere aktaran savaşçı dizisinin tekrarları hangi günlerde ve saat kaçta diye merak edenler için buraya yazmak isterdik ancak savaşçı dizisinin geçtiğimiz sezon da dahil olmak üzere tekrar bölümleri yayınlanmıyor.

Fox TV dizinin daha çok izlenmesi ve merak edilmesi için dizinin tekrarlarını farklı zamanlarda izleyiciye sunmadığı için Bizler de sizlere bu konuda bilgi veremiyoruz ancak Fox TV’nin yayın akışında değişiklik olur ve savaşçı dizisi tekrar bölümleri ile farklı gün ve saatlerde yayınlanacak olursa biz de buradan sizlere yayın akışına göre bu zaman dilimlerinde ve saatleri açıklayacağım.

Savaşçı dizisi hangi günlerde yeniden ekrana geliyor ne zaman yayınlanıyor tekrarı var mı yok mu gibi sorulara burada yanıt verdik ve tekrar etmek istiyoruz. Savaşçı dizisinin tekrar bölümleri yayınlanmadığı için sadece pazar akşamları saat 20.00 da FOX TV’de izlenebilir Onun dışındaki gün ve saatlerde genellikle geçmiş bölümleri ait tekrarlar yayınlanıyor.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Savaşçı dizisinin Tekrarları Hangi Gün ve Saat kaçta fox tv de

Savaşçı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Günlerde ve Saatlerde ekrana geliyor Yeniden Yayınlanıyor mu? Fox Tv de diye merak edenler için bir kez daha yazalım. Önceki sezonlarda dizinin tekrar bölümleri yayınlanmıyordu. Ancak 3. sezonda yapımcı ile fox tv arasındaki sözleşmenin değişmiş olma ihtimali var, bu nedenle eğer dizinin tekrarları çeşitli gün ve saatlerde yayınlanacak olursa sizlere buradan duyurup konu içeriğimize detayları ile birlikte yazacağız.

Savaşçı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ve Saatte Yeniden Yayınlanıyor? Fox Tv de Pazar günü Saat 20.00 da yeni bölüm ekrana gelmeye devam edecek..

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Nuran alıç

    29 Kasım 2018 at 19:38

    Severek izlediğim diziyi bazen takip edemiyorum.lutfen hafta ici bir akşam tekrarını verin

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top