Savaşçı Dizisi 3. Yeni Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi Fox Tv Kararını Verdi mi? - Dizi Haberleri ve Özetleri

Savaşçı Dizisi 3. Yeni Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi Fox Tv Kararını Verdi mi?

Merak ettiğiniz Savaşçı Dizisi 3. Yeni Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi Fox Tv Kararını Verdi mi? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Savaşçı dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanan ve iki sezondur göstermiş olduğu başarılı performansı ile göz dolduran Pazar günlerinin reyting rekortmeni dizisi. Peki bu başarılı dizi 2018-2019 sezonunda kaldığın yerden devam edecek mi yani 3. sezon olacak mı yoksa 2. sezonun sonunda Mayıs 2018 tarihinde final mi yapacak bu soru oldukça merak ediliyordu.

Bizde dizinin sevenlerine yanıt vermek hem de savaşçı dizisi ile ilgili 3. sezon olacak mı olmayacak mı 3. sezon hangi oyuncular savaşçı dizisinden ayrılacak Kimler gelecek devam edecek Kısacası merak edilen bütün soruları yanıtlamak ve savaşçı dizisi hakkında Tüm detayları sizlerle paylaşmak için konuyu açmış bulunmaktayız. Asıl sorumuz şu: Savaşçı Dizisi 3. Yeni Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Öncelikle belirtmek isterim ki savaşçı dizisi yeni sezonda yani 3. sezonu ile kaldığı yerden Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Limon film Fox TV ile olan anlaşmasını bir sezon daha uzatarak savaşçı dizisinin gelecek sezonda kaldığı yerden devam etmesine yeşil ışık yaktı. zaten reytingleri yüksek olan savaşçı dizisi almış olduğu başarılı reytingler sonrasında ve kaliteli bir dizi ortaya çıktığı için izleyicinin sevgisini saygısını kazanan savaşçı gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek.


Peki böylesine sevilen ve iyi reyting alan savaşçı dizisinin formülü nedir neden diğer diziler kısa sürede final yaparken savaşçı dizisi iki sezondur reytinglerine reyting katıyor de gittikçe yükselerek kendini diğer dizilerden bir kadını üstü tutuyor bu başarının sırrı nedir diye merak edenler varsa kısaca cevaplamak isteriz öncelikle.

Aslında her şey kaliteli bir senaryo ve iyi oyunculardan geçiyor. dikkat edelim senaryosu güzel olan bütün diziler oldukça iyi yerlerde ancak sadece seni arıyor tek başına yeterli olmuyor o yüzden çok kaliteli oyunculara da ihtiyaç duyuluyor senaryonun kalitesi ve oyuncular dizinin devamını belirliyor reyting almasını sağlıyor hem kanalın hem de yapımcının yüzünü güldürüyor.

İşte savaşçı dizisi de öyle başarılı bir ortamda yapıldığı için hem senaryosu çok kaliteli hem de oyuncu kalitesi oldukça yüksek. oyuncuların birbiriyle uyumu dizinin nasıl devam edeceğinin sürprizlerle dolu olması ve sürekli yeni konu ve yerlerin dizide işlenmesi diziyi izleyenlerin sürekli takip etmesini gerektiriyor ve sürükleyici senaryo dizi izleyicilerin hiç sıkmadan bunaltmadan devam etmesini sağlıyor. Böylelikle savaşçı dizisi beklendiğinden daha yüksek reyting oranlarına ve oldukça iyi izlerine sıralamasına sahibi oldu.


Bu başarıdan dolayı FOX TV’de savaşçı dizisi ile ilgili kararlarını daha net ve daha hızlı bir şekilde almaya devam ediyor. diğer birçok dizi sezon finalini yapacak final mi yapacak sorusunu sorarken savaşçı dizisi çoktan sezon finali yaptı 2018-2019 yılında da kaldığı yerden 3. sezonu ile devam etmesine karar verin. başarılı dizinin oyuncu kadrosuna takviyeler yapılmasına ve daha güçlü bir dizi olarak Eylül 2018 de kaldığı yerden devam etmesine karar verildi.

Sizler de Savaşçı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir gelecek sezonda günü sezonu ile devam etmesine imkan sağlanan savaşçı dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi sıralayabiliriz aynı zamanda savaşçı dizisinin neden başarılı olduğu konusunda Sizler de yorumlarınızı bizimle paylaşabilir diğer yorumculara de ziyaretçilere fikirlerinizi belirtebilirsiniz şimdiden teşekkür ederiz İyi izlemeler İyi seyirler diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Dizisi 3. Yeni Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi Fox Tv Kararını Verdi mi? (8 Yorum)

 1. Savaşçı dizisinin 3.sezonunu merakla bekliyorum.Emeği geçen her çalışanı tebrik ediyorum.

 2. Böyle seneryo,böyle final olmaz olsun. Bu dizi devam etmesin artık. Hangi Türk subayı acısından dolayı generalini vurabilir.Bu alenen halkı Türk ordusundan soğutmaktır.

 3. Yumruk ve general in öldürülmesi oyun.yuzbasi örgütün içine sizacak. Tacettin Dergah i sahnesi boşuna değildi.

 4. Sezon finalinde bir Türk subayının Albayına serseri gibi yumruk atması,komutanını terörist gibi vurması hiç olacak şey değildi.Sezon finali diye senaryoda bu kadar sacmalaya gerek yoktu.Bu aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetlerini de küçük düşürmek demektir.

  • Yigit bey kesinlikle katiliyorum. Bu durumu yeni sezonda bir hayaldir insallah telafi ederler diye umit ediyoruz.

   Mukemmel bir dizi pazar gununu iple cekip keyifle izliyorduk.

 5. Son sahne hiç güzel olmadolmadı bi TÜRK subayının hayatta yapmayacağı bişeyi kendi komutanını vurması hiç güzel olmadı. Bu biraz TÜRK ASKERİni karalamaya yönelik oldu.

 6. super bir dizi izlerken cok buyuk bir keyif aliyorum hatta pazar gununu iple cekiyorum tek eylencem diyebilirim izlerken bir bayan olarak soyluyorum asker olup askere gidesi geliyo insanin

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018