Savaşçı Dizisi 3.Yeni Sezon Neden Başlamadı, Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman? 2019

Fox tv de yayınlanan Savaşçı Dizisi 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı, Savaşçı Dizisinin Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman? 2019 -2020 yeni sezon fragmanı ne zaman çıkacak merak edenler için bu sayfayı hazırladık.
FOX TV’de pazar akşamları yayınlanan ve iki sezondur pazar reytinglerinde birinci olan savaşçı 3. sezonuna hazırlanmaya başladı. FOX TV’de en yüksek reytinge sahip dizilerden birisi olan savaşçı dizisi yeni 3. sezonunun ne zaman başlayacağı Fox TV tarafından açıklanmadığı için bizde set ekibinden görüşmeler yaparak sizlere bilgi aktaracağız.

Bildiğiniz üzere daha önceki sezonlarda savaşçı sezona biraz geç başlamış yeni oyuncuların katılımı ve dizinin çekimlerinin geç başlamasından dolayı diğer dizilerden bir hafta geç yayına başlamıştır. 2018-2019 yeni sezonunda da kaldığı yerden FOX TV’de yine pazar akşamları ekrana gelecek olan Savaşçı dizisinin kadrosu da yeni oyuncuların katılımı ile oldukça zenginleşmeye başladı.

Savaşçı dizisi yeni 3. sezon ne zaman başlıyor neden başlamadı sorusunu burada sizler için cevaplayacağız.

Öncelikle savaşçı dizisi reytingleri çok yüksek olduğu için kadrosu da oldukça geniş. Bu geniş kadroya yeni oyuncuların da katılımıyla oldukça güçlü bir ekip ortaya çıkıyor. Ve bu güçlü ekibi bir araya toplayıp çekimlere başlamakta hayli zaman alıyor. Bu yüzden diğer dizilerden geç başlayan çekimler yeni sezonunda gecikmesine neden oluyor.

Savaşçı Dizisi 3.Yeni Sezon ne zaman başlayacak

Normalde 16 Eylül 2018 pazar günü başlaması gereken Savaşçı dizisi Fox TV ile görüşen limon yapımın son anda almış olduğu kararla 23 Eylül 2018 pazar gününe alınmış bulunuyor. Böylelikle savaşçı dizisi yeni üçüncü sezona ne zaman başlayacak sorusuna da cevap vermiş oluyoruz. Ancak bu tarihin kesin olmadığını dizinin bir hafta erken eve ya bir hafta sonraya alınabilmesi ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım.

Çünkü havaların sıcak gitmesi veya hava durumundaki çeşitli faktörlerden dolayı çekimler zaman zaman aksaya biliyor veya tamamen duruyor. Bu yüzden dolayı dizilerin zaman zaman geciktiği veya hiç yayınlanmadı haftalar bile oluyor. Savaşçı dizisi yeni sezon biraz geç başlayacak, zaten okullar 17 Eylül Pazartesi günü başladığı için genellikle kanallar güçlü dizilerini okulların başladığı hafta dizileri de başlatıyor.

Savaşçı dizisi öğrenci izleyicilerin ağırlıklı olduğu bir dizi olarak düşünürsek okulların başladığı haftaki 23 Eylül pazar günü 3. Sezonun ilk bölümü ile ekrana gelmesi planlanıyor. Savaşçı Dizisi 3.Yeni Sezon Neden Başlamadı, Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman? 2019 2020 sezonunda FOX TV’de devam edecek olan savaşçı dizisinin diğer dizilere göre biraz geç başlasa da oldukça güçlü kadrosu ve oyuncuları ile özellikle yeni gelen oyuncuların da katılımı ile bir hafta geç başlaması gayet normal diye düşünüyoruz. Ancak yine de Fox TV herhangi bir sürpriz yapar dizinin tarihinde bir değişiklik olursa buradan sizlere yazacağız.

Savaşçı Dizisi 3.Yeni Sezon Neden Başlamadı ne zaman başlıyor

Bu arada savaşçı dizisinde yeni sezonda yeni katılan oyuncular kimler hangi oyuncular savaşçı dizisinin yeni sezon kadrosunda, yeni 3. sezon savaşçı kadrosuna dahil olan oyuncuların isimleri ve dizide oynayacakları karakterlerde belli oldukça bu konumuza yazacağız. Savaşçı dizisinin yeni 3. sezon yeni oyuncuları ve kadrosu için tıklayın.. >> Savaşçı Dizisi 3. Sezon Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Not: Savaşçı’nın 3. Sezonuna 2 Yeni Oyuncu Katıldı. Yeni Katılan Oyuncunun İsmi Elvin Axmedov Dizideki İsmi ve Rütbesi Belli Değil. 2. Yeni Katılan Oyuncu İse Esma Soysal Dizideki İsmi “Başak” Karakterini Canlandıracaktır. Rütbesi İse Henüz Belli Değil. Savaşçı Dizisi Başak Kimdir merak edenler yukarıdaki linkten öğrenebilir..

Savaşçı Dizisi Başak karakteri Kimdir – Esma Soysal Kimdir? 1996 yılında İstanbul’da doğan Esma Soysal, aslen Tokatlı’dır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi gibi kurumlardan oyunculuk eğitimi aldı. Reklam filmlerinde rol alarak oyunculuğa adım atan Esma Soysal, “Adını Sen Koy” ve “Kurtlar Vadisi” dizilerinde oynadı. Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin üstlendiği korku filmi “Üç Harfliler: Beddua” filmi ile ilk beyaz perde deneyimini yaşadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018