Savaşçı Dizisi Çiğdem Teğmen Kimdir? Beni Affet Dizisinin Baharı (Gaye Turgut)

Sevilerek izlenen fox tv pazar dizisi Savaşçı yeni sezona hazırlanıyor. Yeni oyuncular savaşçı dizisine katılmaya devam ediyor. Savaşçı Dizisine en son Çiğdem Teğmen rolünde yeni bir oyuncu dahil oldu. Peki Savaşçı Çiğdem Kimdir? Beni Affet Dizisinin Baharı (Gaye Turgut) Çiğdem Teğmen rolü ile diziye katıldı. işte haberimiz:

FOX’un sevilen dizisi Savaşçı’ya yeni bir bayan oyuncu daha dahil oldu. Yapımcılığını Limon Film’in yaptığı yönetmenliğini ise Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği Savaşçı dizisi yeni sezonda oldukça iddialı bir giriş yapmak istiyor.Bu yüzden Çiğdem Teğmen rolü ile Savaşçı kadrosunu güçlendiriyor.

Yeni sezon hazırlıklarını yapan ve başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram ve Uğur Biçer gibi isimlerin paylaştığı savaşçı dizisinin kadrosuna 6 yıldır ‘Beni Affet’te oynayan ve Bahar karakterini başarıyla canlandıran Gaye Evin dahil oldu. Gaye Turgut evin Savaşçı dizisinde Çiğdem Teğmen karakterine hayat verecek.

Sizce Çiğdem Teğmen rolü ile Gaye Turgut başarılı olur mu? Bu sene daha fazla izlenir mi Savaşçı Dizisi? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.
Savaşçı, yeni bölümleriyle Eylül’de FOX tv de olacak.

Ünlü oyuncu Gaye Turgut Evin bundan böyle Savaşçı’da ‘Çiğdem Teğmen’ rolüne hayat verecek. FOX’un Limon Film imzalı iddialı dizisi Savaşçı yeni bölümleriyle bu sezonda da ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor.
SAVAŞÇI DİZİSİ ÇİĞDEM ROLÜ KİMDİR İŞTE DETAYLARI BURADA: Savaşçı dizisinin güzel oyuncusu Gaye Turgut Evin hakkında bilgiler: Gaye Turgut Evin, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite Eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk ve Tiyatro merakından dolayı dizi ve tiyatrolarda rol almaya başlamıştır.

2000 yılında kariyerine adım atan Gaye Turgut Evin, bir çok projede yer almıştır.
2011 yılında Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Beni Affet dizisi ile ilk başrolünü oynamıştır ve Bahar karakterini canlandırmaktadır. Savaşçı dizisinde de Çiğdem üsteğmen olarak rol almaktadır.. Son Bölümde ise terörüstler tarafından kaçırılacaktır… Savaşçı Çiğdem Üsteğmen Kaçırıldı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Dizisi Çiğdem Teğmen Kimdir? Beni Affet Dizisinin Baharı (Gaye Turgut) (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2017