Savaşçı Dizisi Çiğdem Üsteğmen Ölecek mi, Diziden Çıktı Beni Affete mi Dönüyor?

Pazar akşamları Fox tv de ekrana gelen ve sevilerek izlenen ve reytinglerde sürekli birinci gelen Savaşçı dizisinde Çiğdem Üsteğmen olarak rol alan Gaye Turgut Evin son bölümde terör örgütü tarafından kaçırılıyor. Kaçırılma sahnesinden sonra her hangi bir girişim olacak mı kurtarma operasyonu var mı olacak mı gibi sorular da merak edilmeye başlandı.

Savaşçı Dizisi Çiğdem Üsteğmen Ölecek mi, Diziden Çıktı Beni Affete mi Dönüyor? Savaşçı dizisinde canlandırdığı Çiğdem karakteri ile oldukça başarılı bir haftalık dizi çekmeye başlayan Çiğdem Üsteğmen rolündeki Gaye hanım ile yaptığımız mail görüşmesi sonrasında dizideki kaçırılma sahnesinden sonra diziden ayrılmayacağını ve yapılacak bir operasyon ile kurtulacağını ifade etti.

Beni Affet dizisine dönme ihtimalini de sorduğumuz Çiğdem Üsteğmen böyle bir ihtimalin sıfıra yakın olduğunu şu anda bir dizide iyi bir rolde olduğunu Savaşçı dizisini reytinglerde başarısının gurur verici olduğunu ve ayrılmasının mümkün olmadığını ve Beni Affet dizisine dönmeyeceğini ifade etti. Bu açıklaması için kendisine teşekkür ederiz.

Çiğdem Üsteğmen Savaşçıdan Ayrılmayacak: Dizideki rolüne oldukça adapte olan başarılı oyuncu uzun süre burada kalmak istediğini söyleyerek severek bu ortamda kaldığını ve başarıdan da oldukça keyif aldığını açıkladı. Savaşçı Dizisi Çiğdem Üsteğmen Ölecek mi, Diziden Çıktı Beni Affete mi Dönüyor? sorusuna da böylelikle ilk ağızdan cevap vermiş olduk.

Merak edenlerine şimdiden duyurulur. Sizce Gaye Turgut Savaşçı dizisinden neden ayrılsın ve Beni Affete dönsün ki? Mantıklı bir nedeniniz varsa aşağı yazın lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=jh7A6rP5Anc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Dizisi Çiğdem Üsteğmen Ölecek mi, Diziden Çıktı Beni Affete mi Dönüyor? (2 Yorum)

  1. savaşçı beğenerek izliyorum bu akşam sabırsızlıkla akşamın olmasını bekliyorum berk oktay nişanlısıyla daha çok vakit geçirsin benim için çok değerli dizinin hakkını veriyor hepisi çok değerli oyuncuların vatan sever izlerken çok ağlıyorum vatan hayinlerin kökünü kazıyıncaya kadar devam

Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2017