Savaşçı dizisi Galip öldü mü şehit mi oldu diziden ayrıldı mı 32.bölüm 18 şubat

Savaşçı dizisinin 32. bölüm 2. tanıtım fragmanı da şok bir olayla karşı karşıya geldi izleyiciler. pazar günleri 8 de ekrana gelen savaşçı dizisinde Galip şehit oluyor ölüyor mu Galip diziden ayrıldı mı neden çıktı merak konusu oldu Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz savaşçı dizisindeki Galip vuruldu öldü mü şehit mi oldu diziden neden ayrıldı konusunda sizleri bilgilendirmek için bu içeriği açmış bulunuyoruz.

 

Pazar Akşamları sevilerek izlenen ve reytinglerde oldukça iddialı olan savaşçı dizisinde 32 bölüm ikinci tanıtım fragmanında Galip’in vurularak yere düşmesi tarafında hiç beklenmedik bir şekilde şehit olması izleyicilerin çok üzülmesine ve Galip diziden ayrılması savaşçı dizisindeki Halep ölmesin Şehit olmasın diziden ayrılması gibi serzenişlerde bulunmalarına sebep oldu.

Savaşçı dizisi 32. bölüm Galip öldü mü şehit mi oldu diziden ayrıldı mı 18 şubat

İzleyici daha önce Murat’ın başına gelen olayların Galip’in de başına gelmemesi için savaşçı dizisinde Galip ölmesin Diziye devam etsin gibi söylemlerde bulunarak Fox TV’yi ve savaşçı dizisinin senaristi uyarmasına rağmen izlediğimiz fragman da Galip vurularak yere düşüyor ve şehit oluyor.

Her ne kadar tamamen öldüğünü fragman göstermesi de büyük ihtimalle Galip Şehit olarak diziden ayrılacak ve FOX TV’de savaşçı dizisine veda edecek. ancak iyi izleyicinin büyük bir ilgisiyle karşılaşan ve kesinlikle Galip ölmesin Diziye devam etsin tarzındaki istekleri de bitmek tükenmek bilmiyor. 

Bahadır Vatanoğlu’nun canlandırdığı Galip’in şehit olmaması için de sosyal medyada üst üste mesajlar yazıldı. Aslında  şehitlik makamı çok yüksek ve önemli bir makam olmasına rağmen oyuncunun diziden çıkıyor olmasından dolayı seyirciler şehit olmasın diyor. İşte o mesajlara örnekler…

“Sakın Galip’i şehit etmek gibi bi hata yapmayın bu hatayı Murat’da kullandınız..”

“Bu senaristler ve yönetmenler ne yapmak istiyor. Oldu olacak bütün timi öldürün. Şimdi de sıra da Galip mi var ?”

“Ne olur Galip şehit olmasın.”

Savaşçı dizisi 32. bölüm Galip öldü mü şehit mi oldu diziden çıktı mı

YORUMLAR

  1. Galip şehit düşerse ben bu filimi daha izlemem

  2. Yalvarıyorum turan ve murattan sonra birde galip ölmesin (kendimi bildim bileli en sevdiğim dizi bu oldu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.