Savaşçı Dizisi Haydar Sarp Levendoğlu Kimdir Oynadığı Diziler

Savaşçı Dizisi Haydar Sarp Levendoğlu Kimdir Oynadığı Diziler… Savaşçı dizisi yeni sezonda da yeni oyuncularla yoluna devam ediyor. Yeni sezonda katılan Pia karakteri çok ses getirmişti. Kopuz Albay’ın sevgilisi oluşu ayrı bir dikkat çekmişti. Ancak yeni bir oyuncu daha diziye dahil oldu.

Yeni oyuncu ekranlarda çokça izlediğimiz ve sevdiğimiz bir oyuncu. Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu diziye Haydar karakteri ile giriş yapıyor. Savaşçı dizisinin Haydar’ı Sarp Levendoğlu Kimdir bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik.

Sarp Levendoğlu 1982 Ankara doğumludur. İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 6 yaşında Trt dizisinde oynayarak kamera karşısına ilk defa geçmiştir. Sonrasında O Şimdi Asker filminde oynadı. Lİse Defteri, Emret KOmutanımda hem oyuncu hem yönetmen olmuştur. Gece Gündüz, Küçük Ağa, Ne Münasebet ve Ölene Kadar dizilerinde rol aldı.

Sarp Levendoğlu Savaşçı dizisindeki performansını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum 2

  1. Anonim says:

    Bencede sarp levendoglu kesinlikle dizide kalmalı onu asker rolünde gormek istiyoruz

  2. taner says:

    sarp levendoğlu daha bu diziye gelmeden önce ben bu dizide oynamasını cok istemiştim askeri film ve dizilere oyunculuğu çok yakışıyor umarim gecici konuk oyunucu degilde bundan boyle bu dizide tum bolumlerde goruruz kendisini berk oktayla birlikte muthis ikili olacak diye tahmin ediyorum ikiside cok basarili oyuncular dizi bence bi bukadar daha cok sevilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version