Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Lesli Karavil)

Pazar akşamları fox tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisine yeni sezon onayı çıkmasının ardında kadroya yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor.. Son olarak Savaşçı kadrosuna Leyla karakteri katıldı. Bizde merak edenler için bu sayfayı hazırlayıp Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? sorusuna cevap vermeye ve kısa bilgilendirmeler yapmaya çalışacağız.

Savaşçı Dizisinin 13 Mayıs pazar akşamı yayınlanacak olan 44. bölümde diziye dahil olan Leyla Kimdir? Savaşçıda Leyla rolündeki kızın Gerçek Adı soyadı nedir Leyla karakterinin Bilgileri burada: Savaşçıda Leyla rolündeki oyuncunun gerçek adı Lesli Karavil‘dir. Lesli Karavil Savaşçı dizisinde Leyla rolüne can veren oyuncunun gerçek adıdır.

Savaşçı Dizisi Leyla rolünü oynayan Lesli Karavil hakkında bilgilerden önce merak edenler için instagran adresini yazmak istiyorum: https://www.instagram.com/leslikaravil Lesli Karavil çok fazla resim paylaşmasa da özellikle yaptığı show programları için tanıtımlar ve stand up için bilgilendirmeler paylaştığı instagram hesabı böyle. Gelelim bilgilerine..

Lesli Karavil Yahudi kökenli oyuncu ve tiyatrocudur. Lesli Karavil Amerika’da Animasyon ve gösteri konularında lisans eğitimi almıştır. Bir müddet İspanyada yaşamış, Barcelona’da dans ve oyunculuk eğitimi almıştır. Lesli Karavil ülkemizde çok fazla dizilerde göremediğimiz bir oyuncu olmakla birlikte Adı Mutluluk isimli dizide rol almıştır.

Bir ara Küçük ağa dizisinde de kısa bir rol üstlenen oyuncu daha sonra stand up gösterilerine başlamıştır. Bir süre sanat yönetmenliği de yapan Lesli Karavil’in yeni dizisi Savaşçı oldu. Savaşçı dizisinde Leyla karakterini canlandıracak olan oyuncu hakkında sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Savaşçı Dizisi Leyla rolü

Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Lesli Karavil)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018