Savaşçı Dizisi Pilot Funda Turaç Kimdir? Müjde Uzman Bilgileri

Savaşçı Dizisi Pilot Funda Turaç Kimdir? Müjde Uzman Bilgileri… Foxtv de yayınlanan Savaşçı dizisi final mi yapacak bitecek mi? Limon Film oyuculara ve set ekibine parayı ödeyemiyor bu yüzden de final kararı alacak derken diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.

Savaşçı dizisi reytinglerde oldukça başarılı devam ediyor. Bu yüzden de dizinin final yapmasını kimse istemez. Savaşçı dizisi umarız ki mali olarak düzelir ve yayınlanmaya devam eder. Savaşçı dizisine yeni katılan oyuncu kimdir? Bilgilerini paylaşmak için bu konumuzu açtık.

Savaşçı dizisi Limon Film’in yapımcılığında yayınlanırken başrollerinde Berk Oktay, Uğur Biçer, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin, Burç Kümbetlioğlu, Nazan Diper, Yeliz Akkaya ve Murat Serezli gibi ünlü isimler yer alıyor. Savaşçı dizisine yeni bölümde Müjde Uzman katılıyor. Müjde Uzman Savaşçı dizisine Funda Turaç olarak katılıyor. Resimden anlaşılacağı gibi pilot rolüyle katılıyor.

Savaşçı Dizisi Müjde Uzman Kimdir?

1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Pazarlama müdürlüğü, müzik yazarlığı, oyunculuk ve modellik yapan güzel oyuncu Müjde Uzman 2008 yılında Paramparça Aşklar dizisi ile ilk kez oyunculuğa başladı. 2010 yılında yayınlanan Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerine konuk oyuncu olarak katıldı. 2014 yılında Küçük Aptalın Büyük Dünyası kitabından uyarlama olan Murat Boz ve Büşra Pekin’in başrolünü oynadığı Hadi İnşallah filminde rol aldı.

Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika, Fatih 2013, Bir Çocuk Sevdim, Halil İbrahim Sofrası ve son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterini canlandırdı.

Savaşçı dizisi Müjde Uzman’ın katılımı ile daha da heyecanlı hale gelecektir. Çünkü dizi de kadın oyuncu çok fazla yer almıyor bu yüzden de kadın oyuncularla dizi daha güzelleşecektir. Savaşçı dizisi bilgilerini yeni oyuncuları sizlerle konumuzda paylaşmaya devam ediyoruz.Üsteğmen Funda Turaç

Üsteğmen Funda Turaç en kritik zamanında Kılıç Timi’nin yardımına koşacak! Savaşçı Dizisi Pilot Funda Turaç ile ilgili yeni fragmanları aşağıdan izleyebilirsiniz. Savaşçı Dizisi Pilot Funda Turaçın f16 pilotu olduğunu ve uçağının düşeceğini biliyor muydunuz?

Savaşçı dizisinde Funda Üsteğmen terörist tarafından öldürülmek üzereyken Yüzbağı Kağan onu kurtarıyor. Bu sahnede çalan şivesi farklı olan şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Abdurehim Heyit, büyük Uygur Türk şairi ve müzisyenidir. Abdurehim Heyit Karşılaşınca şarkısı sözleri;

Seherde gördüğüm
zaman gözümün sultanını;
Dedim sultan mısın?
O dedi yok yok! (2)
Gözleri yalınlı,
elleri kınalı
Dedim, çolpan mısın?
O dedi, yok yok
Dedim, ismin ne?
Dedi, Ayhandır
Dedim, yurdun nere?
Dedi, Turfandır
Dedim, başındaki?
Dedi hicrândır
Dedim, hayrân mısın?
O dedi, yok yok

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Dizisi Pilot Funda Turaç Kimdir? Müjde Uzman Bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018