Savaşçı Dizisi Sertan Erkaçan Kimdir Rolü Bilgileri

Savaşçı Dizisi Sertan Erkaçan Kimdir Rolü Bilgileri… Savaşçı dizisi Fox TV ekranlarında devam ederken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Diziye katılan yeni oyuncu kimdir? Savaşçı dizisine hangi rolde katılacak bu bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Savaşçı dizisi Limon Film imzası taşıyor. Doğan Ümit Karaca yönetmenliğinde yayınlanan dizinin senaryosunu  Süleyman Çobanoğlu yazıyor. Başrol oyuncuları Berk Oktay, Berk Oktay , Murat Serezli , Sarp Levendoğlu , Müjde Uzman , Burç Kümbetlioğlu , Gaye Turgut Evin. Savaşçı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Sertan Erkaçan Savaşçı dizisine katıldı ve rolü ile herkesin beğenisini kazanacaktır.

Savaşçı dizisi son bölümünde Kılıç Timi soydaşlarımızı Lazar ve Velid’e vermemek için canını ortaya koyarken, diğer tarafta teröristlerin Çiğdem’in asker olduğunu anlaması, Çiğdem Teğmen’i ölümle burun buruna getirir. Fakat Çiğdem için önemli olan tek şey çocuk Kürşat’ın teröristlerin elinden kurtarılmasıdır. Diğer tarafta ise Murat, Elsa ve Melik’le ilgili bilgi toplamak için kendini riske atar ve ölümle burun buruna gelir. 

Kopuz Albay kardeşi Murat’ı kurtarmak için zamana karşı yarışırken, Çiğdem Teğmen’le irtibatın kesildiği haberi karargahta gerilime sebep olur. Kılıç Timi bir yandan soydaşlarımızı korumak diğer yandan da Çiğdem’in akibetini öğrenmek için acele etmek zorundadır. Fakat Kağan ve Haydar’ın verdiği karar, hem Kopuz Albay’ı hem de Kılıç Timi’ni zor bir tercihle karşı karşıya bırakır.

Savaşçı dizisine katılan Sertan Erkaçan Kimdir? Bilgileri; 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Konservatuvarın ilk sınıfında bir kaç arkadaşı ile birlikte ilk kez Polis filminde rol aldı. Bazı dizilerde konuk oyuncu olarak bazı dizilerde de başrol olarak yer aldı. 2009 Yılında Es Es dizisi ile tv ekranlarında dizilerde yer almaya başladı.

Sertan Erkaçan’ın rol aldığı diziler Atlılar, Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor, Can Bedenden Çıkmayınca, Rengarenk, Seven Ne Yapmaz, Savaşçı ve Koca Koca Yalanlar. Bir çok dizi ve sinema filminde rol alan yakışıklı oyuncu Sertan Erkaçan şimdi de Savaşçı dizisinde rol alacak.

Savaşçı dizisine katılan Sertan Erkaçan dizi de askerleri kurtaran bir kişiyi canlandıracak. Ancak asker rolünde olmayacak. Yeni rolünde başarılar diliyoruz kendisine.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.