Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Ne zaman Başlıyor Tarihi Belli mi? (Fox Tv)

Fox tv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ve oldukça başarılı reytingleri ile göz dolduran Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Ne zaman Başlıyor Tarihi Belli mi? soruları şimdiden gelmeye başladı. Her bölümü ile pazar günlerine damga vuran ve aldığı yüksek oranlı izlenme oranları ile pazar günlerinin vazgeçilmezi olan Savaşçı dizisini 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Merak edilen bu soruya geçmeden önce dizinin 10. bölümü ile 18 haziran pazar günü sezon finali yapacağını ve ağustos ayına kadar kesintisiz bir yaz tatili yapacağını duyuralım. Savaşçı Sezon finalinden sonra Ağustos ayının başına kadar tatil yaptıktan sonra yeni sezona erken girebilmek için yeni sezon çekimlerine Ağustos ayında başlayacak.

Fox tv henüz dizinin yeni sezonu ile ilgili bir açıklama yapmadı ancak Ağustos ayında yeni sezon çekimlerine başlayacak olan Savaşçı dizi ekibi uzun ve yorucu çekimlerin ardından pazar günündeki kalitesini artırmak reytinglerini yüksek tutmak için hummalı ve özverili bir çalışmanın ardından Eylül ayında yeni sezona merhaba diyecek.

Eğer bir aksilik olmaz ise 10 Eylül 2017 pazar günü Savaşçı yeni sezona başlamış olacak. 11. Bölümü ile 10 Eylül pazar akşamı fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Savaşçı dizisinin yeni 2. sezonda oldukça hareketli olacağı ve yeni oyuncu takviyeleri ile oldukça iddialı bir diziye dönüşeceğini şimdiden yapımcı açıkladı.

Son Gelen Bilgiler: FOX TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenilip yeni sezonu iple çekilen asker kökenli dizisi ”Savaşçı” yeni 2. sezonu açıyor! Yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın yaptığı, başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram ,Alican Albayrak, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu ve Doğan Bayraktar’ın yer aldığı dizinin 2. sezon toplantısı bugün yapıldı. Bir araya gelen ekip yeni sezonu konuştu. Yeni sezonu merakla beklenen dizinin çekimleri ise 7 Ağustos Pazartesi günü başlayacak. ”Savaşçı” Eylül’de FOX TV’de!

Siz Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Ne zaman Başlıyor Tarihi Belli mi? sorusuna verdiğimiz 10 Eylül tarihini nasıl buldunuz? Yeni oyuncular girerse dizi daha da güçlenir mi? Genel olarak Savaşçı dizisinin 2. Yeni sezonundan neler bekliyorsunuz? Yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz, lütfen aşağı yazınız.. Teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Ne zaman Başlıyor Tarihi Belli mi? (Fox Tv) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017