Savaşçı Dizisinden Serdar Türkmen, Yıldız ve Leyla Karakterleri Neden Çıktı Ayrıldı?

FOX’un Pazar akşamları yayınlanan ve oldukça sevilerek izlenen dizisi Savaşçı’da flaş ayrılıklar yaşandı bu hafta. 4 Kasım pazar akşamı yayınlanan yeni bölümde dizide tam anlamıyla bir yaprak dökümü yaşandı. Savaşçı Dizisinden Serdar Türkmen, Yıldız ve Leyla Karakterleri Neden Çıktı Ayrıldı? sorusu sorulmaya başlandı bizde hemen yanıt verelim istedik.

Savaşçı Dizisinde Serdar Türkmen, Yıldız ve Leyla Rollerini oynayan oyuncular Neden Çıktı Ayrıldı? Öncelikle Savaşçı dizisinin yapımcısı olan Limon yapım bu sezon oyuncuların ve dizi ekibinin paralarını vermekte sıkıntılar yaşadığını daha önce duyurmuştuk sizlere. İşte Limon yapımın bu nedenle dizi oyuncularının aldıkları parayı ödememesi üzerine bazı oyuncular diziden ayrılma kararı aldılar.

Savaşçı Dizisinden Serdar Türkmen, Yıldız ve Leyla Karakterleri Neden Çıktı Ayrıldı?

Başrollerini Berk Oktay, Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli’nin paylaştığı dizinin bu akşam yayınlanan 52. bölümünde; Üsteğmen Serdar Türkmen karakterini canlandıran Fırat Albayram, Yıldız karakterini canlandıran Zeynep Elçin ve Leyla karakterini canlandıran Lesli Karavil yapımdan ayrıldı. Peki şimdi bu oyuncular dışında Savaşçı dizisinden ayrılacak oyuncu var mı parasını alamayan diğer oyuncularda diziden çıkar mı? Merak edilen soru bu aslında.

Savaşçı Dizisinden 4 kasım 2018 pazar akşamı yayınlanan yeni 52. bölümünde; Üsteğmen Serdar Türkmen karakterini canlandıran Fırat Albayram ile birlikte, Yıldız karakterini canlandıran Zeynep Elçin ve Leyla karakterini canlandıran Lesli Karavil Savaşçı dizisinden ölerek ayrıldılar. Bu ayrılıkların ilerleyen zamanda devam edeceği ve Limonyapımın hazıladığı Savaşçı dizisinin dağılacağı gelen bilgiler arasında olsa da dizinin aldığı yüksek reytinglere rağmen neden böyle olumsuz durumların yaşandığını henüz anlayamadık.

Savaşçı dizisinin 52. bölümünde; Üsteğmen Serdar Türkmen karakterini canlandıran Fırat Albayram diziden ayrıldı. Bundan sonra geri döner mi başka bir karakter olarak diziye gelir mi derseniz inanın çok zor geri dönmesi.
Savaşçı dizisi 52. bölüm Üsteğmen Serdar Türkmen Fırat Albayram neden çıktı geri döner mi
Savaşçı dizisinin 52. bölümünde 4 kasım pazar günü Yıldız karakterini canlandıran Zeynep Elçin de diziye veda eden isimlerden birisi oldu..
Savaşçı Yıldız karakterini Zeynep Elçin diziden neden ayrıldı
Savaşçı dizisinin 52. bölümünde 4 kasım pazar günü Leyla karakterini canlandıran Lesli Karavil de diziden ayrıldı. Dizide en çok konuşulan merak edilen isimlerden birisi Leyla karakteri idi.
Savaşçı dizisi Leyla karakterini canlandıran Lesli Karavil diziden ayrıldı
Savaşçı, yeni bölümleriyle her Pazar FOX’ta yayınlanmaya devam edecek. Savaşçı Dizisinden Serdar Türkmen, Yıldız ve Leyla Karakterleri Neden Çıktı Ayrıldı? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Dizisinden Serdar Türkmen, Yıldız ve Leyla Karakterleri Neden Çıktı Ayrıldı? (6 Yorum)

  1. bence serdar ve yildiz dönmeli anlamı olmalı ailesini hiç mi aramayacaklar sonuçta yaşıyorlar lütfen dönsünler

  2. Haydar ölmesin be yaaa bide keskın nisanci ates etti kopuz albaya inşallah taciz ateşidir

  3. Vallahi neden çıktılar bilmem ama Limon Yapım bu diziyi Fox TV de alıp derhal başka bir kanala geçmesi gerekiyor

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018