Savaşçı Dizisine Yeter Teğmen Olarak Giren Öykü Çelik Kimdir?

Fox tv ekranlarında oldukça başarılı bir dizi olarak devam eden ve pazar günleri yayınlanmaya ve reyting birincisi olmaya devam eden Savaşçı dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin ekibine yeni bir oyuncu daha katıldı. Savaşçı dizisine katılan yeni oyuncu güzel bir Yeter teğmen rolü ile diziye dahil olan Öykü Çelik oldu.

 

Yeter teğmen savaşçıda.. Savaşçı dizisi iyi reytinglerine devam ederken yeni oyuncular ile de kadrosunu her geçen gün daha da güçlendiriyor. Pazar günleri yeni başlayan Jet sosyete dizisinin de etkisi ile küçük bir düşüş gösteren Savaşçı dizisine Son olarak Ekin Mert Daymaz’la birlikte yine Limon Film imzalı bir film olan Eray Koçak’ın yönettiği “Prangalı Yarim” sinema filminde başrolde oynayan Öykü Çelik, “Savaşçı” dizisinin ekibine dahil oldu.

 

Oldukça hareketli sahneleri ile dikkatleri çeken ve pazar günü reytinglerdeki birinciliği kimselere kaptırmayan Savaşçı dizisinde Öykü Çelik oldukça güzel ve alımlı bir görev insanı olan Yeter teğmen rolü ile giriş yapacak bu hafta. Öykü Çelik senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı projede yeni ve güzel Yeter teğmen rolüyle kamera karşısına geçecek. Güzel oyuncu Eskişehir’de çekimlere başladı.

Savaşçı dizisi Güzel ve yeni Yeter teğmen Öykü çelik kimdir hakkında bilgiler burada:

Öykü Çelik Kimdir? 13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Öykü Çelik Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde öğrencilik yaptıktan sonra oyunculuk ve tiyatro alanlarında özel dersler aldı. Güzelliği ve oyunculuk yeteneği sayesinde dikkat çeken Öykü Çelik, birçok dizide rol almıştır. 2014 yılında Bursalı iş adamı Ahmet Murat Çakan ile dünya evine girip 15 ay evli kaldıktan sonra boşanmıştır.

2006 yılında İlk oyunculuk deneyimi Selena adlı dizidir. Dizide konuk oyuncu olarak Eda rolünde rol almıştır. Son olarak Savaşçı dizisinde Güzel ve yeni bir Yeter teğmen rolünde karşımıza çıkacaktır. Yeter teğmen hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. İşte Savaşçı dizisinde Yeter teğmen karakterinin resmi:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.