Savaşçı Lazar Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Doruk Şengezer)

Savaşçı Lazar Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Doruk Şengezer)… Savaşçı dizisi yeni sezonuna başlarken diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Savaşçı dizisine yeni katılan karakterin adı Lazar. Lazar karakteri özellikleri gerçek adı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Savaşçı dizisinde Lazar uluslararası terörist grupların tetikçisi olarak karşımıza çıkıyor. Lazar Savaşçı dizisine hem aksiyon hem de heyecan katıyor. Lazar’ın yardımcılık edeceği diğer terörist ise Rus Karon.  Birlikte Kılıç Tim’ine ve ülkemize karşı kötü eylemler hazırlayacaklar. Bu eylemlerinde etkili olabilecekler mi? Kılıç Tim’i onları engellemeyi başarabilecekler mi?

Savaşçı dizisi Tetikçi Lazar Kimdir Kim Oynuyor?

Savaşı dizisinde Lazar’ı canlandıran oyuncu Doruk Şengezer. Doruk Şengezer 1983 Bursa doğumludur. Doruk Şengezer Eskişehir-Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Goldmine menajerlik ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.  2009 yılında yayınlanan Nefes: Vatan Sağolsun filmi ile tanınmıştır.

Savaşçı dizisinde Lazar karakterini canlandıracak olan oyuncu daha önce de bir çok projede yer almıştır. 2008 yılında Gurbet Kuşları, 2009 Nefes Vatan Sağolsun, 2012 Sakarya Fırat, Yüreğine Sor ve Kadın İşi Banka Soygunu dizi filmlerinde rol aldı. Savaşçı dizisinde de başarılı bir karakteri canlandıracak diye düşünüyoruz. Savaşçı dizisinin yeni sezonunda tetikçi Lazar karakterini canlandıracak. Peki tetikçi Lazar nasıl bir karakter?

Savaşçı dizisi yeni sezonunda diziye katılacak olan Lazar karakteri hakkında sosyal medya da iyi yorumlar yer alıyor. Doruk Şengezer çok iyi oyuncu tüm askeri dizilerde yer aldı. Sakarya Fırat Arka Sokaklar Vatan Sağolsun gibi.. Çok başarılı oyuncu en iyi dizisi de Sakarya Fırat olmuştur. Savaşçı dizisinde de kendisine başarılar diliyoruz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2018