Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Savaşçı Lazar Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Doruk Şengezer)

Savaşçı Lazar Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Doruk Şengezer)… Savaşçı dizisi yeni sezonuna başlarken diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Savaşçı dizisine yeni katılan karakterin adı Lazar. Lazar karakteri özellikleri gerçek adı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Savaşçı dizisinde Lazar uluslararası terörist grupların tetikçisi olarak karşımıza çıkıyor. Lazar Savaşçı dizisine hem aksiyon hem de heyecan katıyor. Lazar’ın yardımcılık edeceği diğer terörist ise Rus Karon.  Birlikte Kılıç Tim’ine ve ülkemize karşı kötü eylemler hazırlayacaklar. Bu eylemlerinde etkili olabilecekler mi? Kılıç Tim’i onları engellemeyi başarabilecekler mi?

Savaşçı dizisi Tetikçi Lazar Kimdir Kim Oynuyor?

Savaşı dizisinde Lazar’ı canlandıran oyuncu Doruk Şengezer. Doruk Şengezer 1983 Bursa doğumludur. Doruk Şengezer Eskişehir-Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Goldmine menajerlik ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.  2009 yılında yayınlanan Nefes: Vatan Sağolsun filmi ile tanınmıştır.

Savaşçı dizisinde Lazar karakterini canlandıracak olan oyuncu daha önce de bir çok projede yer almıştır. 2008 yılında Gurbet Kuşları, 2009 Nefes Vatan Sağolsun, 2012 Sakarya Fırat, Yüreğine Sor ve Kadın İşi Banka Soygunu dizi filmlerinde rol aldı. Savaşçı dizisinde de başarılı bir karakteri canlandıracak diye düşünüyoruz. Savaşçı dizisinin yeni sezonunda tetikçi Lazar karakterini canlandıracak. Peki tetikçi Lazar nasıl bir karakter?

Bunu Görmelisin!  Bizim Hikaye Barışın Kız Kardeşi Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Savaşçı dizisi yeni sezonunda diziye katılacak olan Lazar karakteri hakkında sosyal medya da iyi yorumlar yer alıyor. Doruk Şengezer çok iyi oyuncu tüm askeri dizilerde yer aldı. Sakarya Fırat Arka Sokaklar Vatan Sağolsun gibi.. Çok başarılı oyuncu en iyi dizisi de Sakarya Fırat olmuştur. Savaşçı dizisinde de kendisine başarılar diliyoruz.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top