Savaşçı Mihri Kimdir Gerçek Adı Ayhan Eroğlu hakkında bilgiler

Sevilerek izlenen fox tv de pazar günleri ekrana gelen Savaşçı dizisinde Mihri Kimdir Gerçek Adı soyadı nedir hakkında bilgileri buradan sizlere sunacağız. Savaşçı Mihri rolü Kimdir nedir nasıl bir karakter olacak diye merak edenler için hemen cevap verelim Savaşçıya yeni gelen mihri karakterinin gerçek adı Ayhan Eroğlu dur.

Daha önce Kurtlar vadisi pusu izleyenlerinin hatırladığı ünlü oyuncu Ayhan Eroğlu 8 ekim pazar gününden itibaren Savaşçı’da Mihri rolüne hayat verecek. Fox tv pazar günleri ekrana getirdiği Limon Film imzalı ve reyting rekortmeni Savaşçı dizisinin yeni bölümleri yeni oyunculara da kapısını açmaya devam ediyor. Son oyuncu da Mihri oldu. Savaşçı Mihri Kimdir sorusuna Gerçek Adı Ayhan Eroğlu olan oyuncudur dedik.

Savaşçı dizisi Mihri (Ayhan Eroğlu) Kimdir: 1 Mart 1976 tarihinde istanbulda doğan Ayhan Eroğlu ajansa bağlı dizi oyuncusudur. İlk deneyimlerinden birisi olan Matador İsmail rolü ile Adanalı dizisinde oynayan Ayhan Eroğlu, daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu ve Arka Sokaklar  gibi dizilerde de rol almıştır.

Savaşçı Mihri dizide oldukça aktif bir rolde oynayacak. En son Kurtlar Vadisi’nin Beran Ağa rolünde izlediğimiz Savaşçı dizisinin Mihri karakterini siz nasıl buldunuz aşağı yazın lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017