Savaşçı Pia Öldü mü Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi?

Savaşçı dizisinde Pia karakterini canlandıran oyuncu Alma Terzic öldümü son bölümde 8 nisan pazar günü yaşanan gelişmeler merak konusu oldu. Savaşçı Pia Öldü mü Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi? soruları merak ediliyor. Alma Terzic oldukça başarılı bir rolle götürmüş olduğu Savaşçı dizisindeki rolünden ölerek mi ayrılıyor?

8 Nisan Savaşçı son bölümde Pia Öldü mü Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi? – Alma Terzic diziden çıktı mı?

Zaten Savaşçı dizisinin 39. bölüm fragmanını izleyenler Pianın vurulduğunu Kopuza doğru ilerlerken keskin nişancı tarafından vurulup düştüğünü görmüşlerdi.. Savaşçı dizisinin yeni 39. bölümünde 8 nisan pazar günü o sahneyi görenler Pianın öldüğünü yeni anladılar.

8 Nisan Savaşçı son 39. bölümde Pia Öldü diziden neden ayrıldı başka diziye mi geçecek?

Pia karakterini canlandıran Alma Teziç ölerek diziden ayrıldı ama yerini dolduracak oyuncular yolda. Özellikle 3. sezonu için onay alan Savaşçı dizisi Pazar günü en çok izlenen dizi olmayı başardığı için gelecek sezon için oldukça güçlü bir kadro kurmaya hazırlanıyor.. Pianın farklı bir role diziye geleceği iddiası ise henüz netlik kazanmış değil..

Sizce Pianın dziden çıkması iyi oldu mu? Herkes soruyordu dizide kalıcı mı diye.. İşte vuruldu ve ölüp diziden çıktı.. İşte pianın vurulduğu o sahne:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018