Savaşçı Serdar Türkmen Vuruldu Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? 12 Kasım

Fox tv ekranlarında yayınlanan dizilerden birisi olan ve pazar akşamlarına damga vuran Savaşçı dizisinde üzücü bir olay yaşanacak 20. bölümde. Dizi karakterlerinin oldukça zorlu bir bölüm geçireceği ilk fragmanda belliydi zaten. Ancak 20. bölümün 2. fragmanı sahneleri ile nefesleri kesti. Herkes Savaşçı Serdar Türkmen Vuruldu Ölecek mi sorusu merak edildi.

Bizde kısa bir açıklama getirmek istedik. Savaşçı 12 kasım pazar günü yayınlanacak olan 20. bölümünde Serdar Türkmen Vuruldu dizide, peki Serdar Türkmen Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? soruları yanıt bekliyor. Hemen belirtelim ki 12 Kasımda ekrana gelecek olan yeni bölüm savaşçı dizisinde Serdar Türkmen hain pusuda keskin nişancı tarafından vuruluyor.

Serdar Türkmen Vurulduktan Sonra Ölecek mi Savaşçı dizisinden çıkacak mı? Hayır diziden ayrılmıyor, yaralı olarak hastaneye kaldırılan Serdar Türkmen kurtulacak ve tedavisinin ardından yeniden dizideki rolüne dönecek. Hastane sahneleri çok uzun sürmeyecek.

Sizde Serdar Türkmen hakkında merak ettiniz ve ne olacağını araştırmak için buraya geldiniz ise hoş geldiniz. Yorumunuzu ve soruya verdiğimiz cevaptan memnun kalıp kalmadığınızı aşağı yazabilirsiniz. Savaşçı Serdar Türkmen Vuruldu Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? 12 Kasım da izleyip göreceğiz..

Bunu Görmelisin!  Tdk Boksör kelimesi ile eş anlamlı olan ifade nedir? Yumruk Sporcusu Yumruk Dövüşçüsü

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Serdar Türkmen Vuruldu Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? 12 Kasım (9 Yorum)

  1. Serdar savaşçı dizisinin neşe kaynağı bence diziye fazla odaklandığımız zamanlarda yeri geliyor şehit veriliyor yeri geliyor askerleriniz yaralanıyor bu tür şeylerde haliyle bizleri çok üzüyor öyle oluncada morele ihtiyacımız oluyor serdar üsteğmende bize morel veriyor emre ve galipte aynı şekilde benim için bu dizi süper hiç bir asker oyuncumuz oyunculuktan çıkartılmasın lütfen çünkü hepsi bir birini tamamlıyor bir kişi eksik olunca tadı kalmıyor dizinin yanlış mı düşünüyorum sizce arkadaşlar

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017