Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Savaşçı Yeni Oyuncu Roza Kimdir Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Savaşçı Yeni Oyuncu Roza Kimdir Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı… Savaşçı dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Bu oyuncuyu merak edenler olacağı için sizlerle paylaşmak istedik. Savaşçı dizisi Roza bilgileri sizlerle aşağıda konumuzda…

Savaşçı dizisi Limon Film’in yapımcılığında ve Murat Saraçoğlu’nun yönetmenliğinde devam ediyor. Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu yazdığı dizinin yeni oyuncusunun bilgilerini de sizlerle paylaşmak istedik. Savaşçı dizisine dahil olan Roza dizide nasıl bir karakterdedir. Roza terörist kamplarında yetişmiştir. Kuzgun’a aşıktır. Kuzgunda teröristlerin elinde ustaca yetişmiştir. Kuzgun’a aşık olan Roza’nın gerçek adı bilgileri nelerdir?

Roza’yı canlandıran oyuncunun adı da Sema Şimşek. Savaşçı dizisinin yeni oyuncusu olan ve terörist olarak diziye giren oyuncu Sema Şimşek kaç yaşındadır? Biz kendisini daha önce ekranda gördük mü? Hangi dizilerde rol aldı? Rozayı canlandıracak olan Sema Şimşek 24 Şubat 1976 doğumludur.

Savaşçı dizisinde Roza’sı Sema Şimşek Almanya’da doğdu. Sema Şimşek Mimar Sinan Üniversitesinden mezun oldu.  Kurtlar Vadisi Pusu, Dabbe 6, Komşular, Terkedilmiş ve Yeni Başlayanlar İçin Hayatta dizileri ve programlarında rol almıştır. Oyuncunun instagram hesabı da semasimsekofficial Savaşçı dizisindeki oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Füsun kimdir? Gerçek adı bilgileri resimleri

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Asi

    8 Şubat 2018 at 20:46

    Bunun ne isi var savascida ya basga oyuncu bulamadilarmi

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top