Savcı Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Oyuncu Kadrosu ve Konusu (Marlon Orhan Kurşun)

Yep yeni bir dizi geliyor. Türk tarihinin unutulmaz isimlerinden Savcı Marlon Kemal’in dizisi çekiliyor. Savcı Kemal Şimşek Kimdir? Yakın tarihimizden bir anı olarak kalan Savcı dizisinin oyuncuları kimdir oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ? Savcıyı tanımayanlar için Savcı dizisinin konusu nedir ?

Marlon Kemal Fox Tv’nin yeni sezon dizisi olacak. Marlon Kemal Most Production tarafından yapılacak. Cast çalışmaları devam eden dizinin belli olan oyuncularını sizlere bu sayfamızdan aktarmaya devam edeceğiz. Savcı Dizisinin konusu herkes tarafından bilinmekte olan bir olaydan esinlenilmiştir. 1970’li yıllarda İstanbul yaşamış bir savcının yaşam öyküsünü anlatıyor.

Savcı Marlon Kemal Kimdir ?

1938 Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde dünyaya gelerek şeref kazandırmıştır. İstanbul Balat’ta yetişmiş olması ona karanlık sokakları öğretmiştir. Gençlik yıllarında spora ilgisi olan Kemal Şimşek profesyonel boksördür. İlerleyen dönemlerde ise haltercilik sporu ile ilgilenmiştir. Vücudu oldukça sert kavga etmeyi bilen güçlü bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda asi ve aykırı kişiliğe sahiptir. İstanbul Hukuk Fakültesi’ni kazanarak fiziksel gücünün yanına eğitimi katmış ve haksızı korumanın peşine düşmüştür. Üniversite amfisine bir gün kedi ile gelen Kemal bu davranışından dolayı okuldan atılmıştır. Hemen pes etmeyi sevmeyen Marlon Kemal Ankara Hukuk Fakültesi’ni kazanmış ve savcılık sınavlarına katılmaya hak kazanmıştır. Ankara’da olduğu dönemlerde İstanbul’a büyük özlem duymuştur.

Savcı Marlon Kemal Kimdir

Savcı Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Oyuncu Kadrosu

Savcılık sınav sonuçlarına göre şark hizmetini tamamlayan Anadolu’nun çeşitli yerlerinde görev yapan Kemal sonunda bağımlısı olduğu İstanbul’a tayin olmuştur. Eyüp Cumhuriyet Savcısı olduğu dönemde Hayali Haliç Tecavüzcüsü olarak tüm gazetelerin yazdığı ve aydınlatılamayan olayı araştıran savcı bir anda popüler olur. Çözdüğü dava ile tüm Türkiye’nin takdirini almıştır. En mutlu olduğu yer ise yer altı dünyasında gezmekti. Gece klüplerinin hemen hemen hepsini tanır tüm gecelerini yer altı dünyasında geçirirdi. Savcı olduğu dönemde birçok konuya çözüm getirmesi ile davalarını özellikle Kemal’e vermek isteyen vatandaşlar oldu.

Savcı Kemal Şimşek Kimdir

Savcı Dizisinin Konusu Nedir ?

Her zaman kırmızı Mercedes kullanır kişiliğinden ödün vermezdi. Sinirlendiği zaman aklı ile hareket etmeyen savcı sayısız kavgaya karışmıştır. En son kavgası sonucu hakkında açılan dava onu Eskişehir’e göndermiştir. Ancak Marlon Kemal İstanbul gece hayatından vaz geçmemiştir. Her zaman bir ayağı İstanbul’da yer altı dünyasının ileri gelen isimlerinin yanı başında olmuştur. Bu tutkusu onun sonunu getirmiştir. Eskişehir’de savcı yardımcısı olduğu dönemde yine bir gün İstanbul’a doğru yola çıktı. 1977 yılı onun son yolculuğu oldu. Marlon Kemal İstanbul’a geldiği son gün 39 yaşında öldürüldü.

Savcı Dizisinin Konusu Nedir

Savcı Dizisi Kemal Kimdir ?

Dizideki Kemal karakterinie İlker Kaleli canlandıracak. İlker 5 Mart 1983 yılında doğmuştur. Babası Van’lı annesi Alman’ya kökenlidir. 13 yaşında iken ailesi ayrılmıştır. 17 yaşında iken babasından ayrılmış kendine ev tutmuş aynı Marlon Kemal gibi zorlukları küçük yaşında tatmıştır. İlk ticari kazancı 16 yaşında CocaCola reklamında oynaması ile başladı. Onu asıl ünlü yapan ise 2012 yılında Gökçe Bahadır ile ile oynadığı Kayıp Şehir dizisi oldu. Şimdilerde ise Savcı dizi oyuncuları kadrosunda baş rol oynuyor.

Savcı Dizisi Kemal Kimdir

Savcı Dizisindeki Marlon Kemal Nerede Hangi Dizide Oynuyordu ?

2014 – Silsile (Cenk)(Sinema Filmi)
2014 – Poyraz Karayel (Poyraz Karayel) (TV Dizisi)
2013 – Kayıp (Faik Şaşmaz) (TV Dizisi)
2012 – Kayıp Şehir (İrfan) (TV Dizisi)
2012 – Son (Alper) (TV Dizisi)

Savcı Dizisindeki Marlon Kemal Nerede Hangi Dizide Oynuyordu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019