Şebnem Schaefer Stil Avcıları Yarışması ile Ekrana Döndü (Fox tv)

Sevilen ekran yüzlerinden birisidir Şebnem Schaefer. Daha önce tv de çok fazla gördüğümüz bir çok program sunan ve dizilerde de rol almış olan Şebnem Schaefer Stil Avcıları Yarışması ile Fox tv de Ekrana Döndü. Şebnem Schaefer Stil Avcılarında nasıl bir formatta yarışacak biz juri olacağını düşünüyorduk ama o yarışmacı olarak girdi programa.

Şebnem Schaefer Stil Avcılarında güzelliği ve tarzıyla herkesin merak ettiği bir isim haline geldi. Tv ekranlarına uzak olmayan bu isim aslında geçmiş yılları hatırlayan herkesin az çok bildiği bir isim. Şebnem Schaefer tarzı giydikleri Stil Avcıları yarışma programında konuşulmaya hatta magazin dünyasında bile sözü edilmeye devam edecek gibi görünüyor. Peki Şebnem Schaefer kimdir Stil Avcılarında hangi takımda bulunuyor işte kısaca bilgileri:

Stil avcılarında Melekler takımında yer alan Şebnem Schaefer 9 Şubat 1984 tarihinde Almanya da Frankfurt şehrinde Alman babadan ve Türk anneden dünyaya gelmiştir. Tam adı Jennifer Şebnem Macide Simone a Lale Schaefer’dir. Şebnem Schaefer küçük yaşlardan itibaren podyumlarda modellik yapmaya başlamıştır. Almanya’da Türkoloji eğitimi alanında okumuştur. Oyunculuk ve sunuculuk yapan Şebnem SchaeferLise Defteri, Emret Komutanım gibi dizilerde rol almıştır. Bir çok sabah programına imza atan genç ve güzel oyuncu ve sunucu Şebnem Schaefer Stil avcılarında Melekler takımında herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kariyerindeki programlar:

Show TV – Bilgi Yarışması: SMS Size Milyarlar Sunuyoruz
Kanal D – Almanya Hürriyet Baskı
TGRT – Yılbaşı Programı
Rhein-Main TV – Stil Programı
TV8 – Şebnem Schaefer’la Muhteşem Çocuklar Programı

Stil avcıları Şebnem Schaefer instagram adresi: https://www.instagram.com/sebnemschaefer/?hl=tr  Oyuncu hakkında bizlere yazabilirsiniz merak ettiklerinizi..

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2017