Seda Akgül Her Şey Gerçek Başvuru İletişim Telefonu Whatsapp İhbar Hattı Fox Tv

Fox tv de yeni bir program başlıyor Seda Akgül ile. Seda Akgül yeni programda Her Şey Gerçek diyecek ve aydınlatılamayan olayları faili meçhul cinayetleri çözmeye çalışacak. Seda Akgül Herşey Gerçek programı Fox tv Başvuru İletişim Telefonu nedir Whatsapp İhbar Hattı Fox Tv numaraları sizlere buradan sunulacak.

Merak edilen herşeyin gerçek olup olmadığı konusunda bizleri aydınlatacak olan Seda Akgül geçen yıl sunuculuk yaptığı Kısmetse Olura göre daha ciddi daha verimli bir programla ekrana geliyor Fox tv de. Başarılı sunucu ilk fox tv denemesinde başarılı olamamış boşananlara çare olamadan programı kalkmıştı. Şimdi yeni formatta gerçeklerin peşine düşüyor..

Seda Akgül Çözülemeyen birçok adli olay, açığa kavuşmayı bekleyen cinayet dosyaları, delilleri bulunamayan faili meçhul davalar ve çözüm bekleyen binlerce mağduriyet dosyası ve hayatın görünmeyen tüm acı gerçekleri gözler önüne serip çözümler arıyor sizde destek olmak ister misiniz?

Seda Akgülün sunucusu olduğu Fox tv yeni programı Her Şey Gerçek Başvuru İletişim Telefonu Whatsapp İhbar Hattına canlı yayınla bağlanıp görüşlerinizi aktarmak görgü tanıklığı gizli şahitlik yapmak isterseniz sizler için telefon numaraları var. İşte Seda Akgül Her Şey Gerçek Başvuru İletişim Telefon ve fax numaraları ve mail adresleri:

Her Şey Gerçek Telefon İhbar Numarası Her Şey Gerçek Whatsapp İhbar Hattı canlı yayın numaraları Seda Akgül Herşey gerçek programı: 

Telefon 0 212 414 90 00
Fax 0 212 416 97 00

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seda Akgül Her Şey Gerçek Başvuru İletişim Telefonu Whatsapp İhbar Hattı Fox Tv (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017