Seda Akgül Her Şey Gerçek Neden Tutmadı Program Bitti mi Niçin Yayınlanmıyor?

Seda Akgül Fox tv ile anlaştıktan sonra önce Ne Seninle Nede sensiz isimli barıştırma programını sunmaya başladı. Ancak Rtük tarafından yine kurgu olarak başladığı gerekçesi ile hemen uyarı aldı. Seda Akgül Her Şey Gerçek isimli yeni bir program yapmaya başladı fox tv de..

Faili meçhul cinayetler aydınlatılamayan dosyalar kanıt yok delil yok fakat herşey gerçek programı tüm gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya başlıyor. sloganı ile yola çıkan Seda Akgül bakalım başarılı olacak mı. Bir önceki programda oldukça iddialı girmiş ancak Ne seninle ne sensiz kısa sürede kaldırılmıştı.

Şimdi yeni başlayan programı ile Seda Akgül Herşey gerçek programında başarılı olur mu bilinmez ancak yayın hayatında Müge Anlı gibi bir rakip varken oldukça zor görünüyor. Seda Akgül Her Şey Gerçek Neden Tutmadı Program Bitti mi Niçin Yayınlanmıyor? sorusunu programın bitme ihtimaline karşı sorduk. Soruları daha fazla da sorabilirsiz Seda Akgülün programı neden kaldırıldı niçin bitti erken final oldu gibi sorular gelecektir..

Lütfen sizlerde Seda Akgül Her Şey Gerçek isimli fox tv programı tutarmı tutmaz mı izlenir mi Seda hanım bu işi becerebilir mi lütfen sizlerde yazın aşağıya..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seda Akgül Her Şey Gerçek Neden Tutmadı Program Bitti mi Niçin Yayınlanmıyor? (4 Yorum)

  1. cok guzel bir programdi ben cok uzuldum Bulgaristandan izliyorum sasirdim program kaldirilinca Seda hanim basari olacakti proramda izleniyordu bence.

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017