Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz Başvuru Formu Ne Zaman Başlayacak?

Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz Programı Başvuru Formu Ne Zaman Başlayacak? Ne Seninle Ne Sensiz programı yeni sezonda Fox Tv de yayınlanacak. Ne Seninle Ne Sensiz programı evlilik sorunlarını giderme çözüm yolları bulma programı.

Seda Akgül bildiğimiz üzere geçen sezon Kısmetse Olur programını sundu. Kısmetse Olur programı da çok beğenilmişti ancak alınan Khk kararı ile tüm evlendirme programları sonlandırıldı denildi. Bu kararın içeriği ise sonradan anlaşıldı.  Yani diğer evlilik programları Esra Erol Zuhal Topal gibi programlar devam edecek yeni sezonda.

Seda Akgül Kısmetse Olur bitince de bu sezon yeni programla da devam edecek. Ne Seninle Ne Sensiz programının konusu şöyle; ilişkilerini düzeltmeye karar veren çiftler programa başvuruyor. Stüdyoda sadece Seda Akgül olmuyor. Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ve Avukat Feyza Altun da çiftlere yardımcı olam kiçin programda hazır bulunuyor.

Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz programında evlilikleri konusunda yardım isteyen çiftlere danışmanlığı da Eda Arduman yapacak. Ne Seninle Ne Sensiz programı başvuru formuna Foxtv resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Sizce bu program izlenir mi? Yorumlarınızı ve programdan isteklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yorum 1

  1. Şengül barutçu says:

    Bence bu program izlerinir seda abla çok güzel bir fikir bu ne seninle ne sensiz programı bu guzel düşüncelerinizde yolunuz açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version