Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz programı Neden Bitti Final mi Oldu?

Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz programı Neden Bitti Final mi Oldu?… Ne Seninle Ne Sensiz programı yaz sezonunda Fox ekranlarında yayınlanmaya başladı. Seda Akgül’ün sunuculuğunu yapacağı Ne Seninle Ne Sensiz programının amacı mutluluk aslında.

Ne Seninle Ne Sensiz programında eşler aralarındaki sorunları anlatıyor ilişkilerini düzeltmeye çalışıyorlar. İçlerini bu programda döküp yardım ve destek bekliyorlar. Ne Seninle Ne Sensiz programında yeter ki ilişkideki bireyler ilişkilerini düzeltmek istesinler gerisini programdakiler hallediyor.

Seda Akgül’e Ne Seninle Ne Sensiz programında alanında uzman kişilerde yardımcı oluyor.Psikiyatr Dr. Ümit Yazman, Uzman Danışmanlar, Avukat Feyza Altun programda destek bekleyenlere ellerindne gelen tüm desteği verecekler.

Ne Seninle Ne Sensiz programında haftaiçi her gün evlilik sorunlarına odaklanılıyor. Mutlu evlilikler hedefliyorlar. 17 Temmuzdan itibaren yayınlanan programda reyting düşüşü olursa yeni sezonda devam etmeyecektir. Ne Seninle Ne Sensiz programı final olacağı zaman  sizlere konumuzda paylaşacağız. Ne Seninle Ne Sensiz programı sizce bitmeli mi yoksa yaz sezonundan sonrada devam mı etmeli?

https://www.youtube.com/watch?v=3zR33XHJac0

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz programı Neden Bitti Final mi Oldu? (10 Yorum)

 1. Bitmesin ya m..
  Böylesi bi program yaptınız biz kadınları cesaretlendirdiniz birden yok oldunuz olucak şeymi

 2. Yanlis bilmiyorumsa Oguz bey bugun sizin dogum gununuz insallah dogru biliyorumdur 🙂 neyse
  Iyi ki dogdunuz Oguz bey dogum gununuz kutlu olsun yeni yasiniz size mutluluk huzur ve sevinc getirsin ve Allah her zaman sevdiklerinizle beraber kutlamagi nasip etsin. Dilerim kalan omrunuzu hep guzel anilarla yasiyasiniz ve donup arkaya baktiginizda hep guzel anilar olur. Tum dilekleriniz kabul olsun tekrardan iyi dogdunuz nice yaslara 🙂 🙂 🙂

  • Çok teşekkür ederim, nerden aradın buldun bilmiyorum ama tanımasam da bu güzel düşünceli davranışın için içten teşekkürlerimi iletiyorum…

   • Benim merakci oldugumu demek unutmussunuz 🙂 ben bulmak istediyimi her zaman olmasada bulurum 🙂 neyse tekrardan dogum gununuz kutlu olsun

    • Valla helal olsun, tebrik ediyorum ve araştırmacı ruhunu.. Bu arada sitemize güzel yorumlarınla renk kattıgın için ayrıca teşekkür ederim..

 3. Cok sacma bi program ya milyonlarin onunde kavga ediyorlar tartisiyorlar insanlar bunun nesini izliyor. Biri ben onun ailevi meselesi beni niye ilgilendirsin ki bide durup bakiyim cok gereksiz ve final olsa daha iyi ekrana cikmadanda evliliklerini kurtarmak isteyen kurtarir yeterki istesinler.

Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2017